Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nos ha akár egy póló meg egy nadrág van rajtam sokkal nehezebben kapok levegőt Főleg hogyha előtte valamilyen fizikai munkát végeztem hogy akár egy hosszabb sétát ejtettem meg vagy egy forró fürdő után konkrétan nem kapok levegőt de érzem hogy nem a tüdőm be van probléma mivel már Jópár tüdőszűrésen átestem az évben hanem úgy érzem mint hogyha nekem sokkal több levegőre lenne szükségem amit a bőrön keresztül lélegzek be mint az átlagnak szinte Mindig az az első dolgom ahogy hazaérek hogy leveszem a pólómat és a nadrágomat mert úgy sokkal több levegőhöz tudok jutni mivel járok konditerembe ezért ott is érzékelem ezt a problémát hogyha nincsen eléggé jól légkondícionálva a helyiség és általában A hideg szellős levegő tud a legjobban esni és egy hideg szénsavas üdítő amitől sokkal jobban érzem magam konkrét nehézsége még nem volt belőle nem tört rám pánik nem árultam el csak szimplán érzékelem ezt a problémát és néha légszomjam van tőle. Nyilván ezt egy orvos sokkal jobban el tudja mondani de most nincs abba a helyzetbe az ország hogy ez legyen az első amit kivizsgáljanak
2020. márc. 22. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
He?
2020. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tüdődnek valószínűleg semmi baja, a bőrlégzés meg fantazmagória. Évente több tüdőszűrére miért jártál?

Alacsony az állóképességed, el vagy hízva, esetleg vérképző szervi gondod is lehet.

2020. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel írtam h konditerembe járok nyilván van álló képességem és nyilván nem vagyok el hizva, 3 éve rendszeressen. Munka hely váltás miatt és iskolába kelett Alkalmasságira a tüdőszűrés de el veszett a korhazba az előző lelet. Nem konkret oxigén felvételre gondoltam, de a bőrnek nagy szerepe van a hő leadásba es nekem ahogy emlitettem gyakran melegem van. Nem muszáj valaszolni főleg ha el se olvasod rendessen az emlitetteket
2020. márc. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!