Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a bal combomnál a...

Mitől fáj a bal combomnál a forgónál irtózatosan az ideg?

Figyelt kérdés
Edzek minden nap és az elmúlt három napban iszonyatosan fáj ott az ideg minden edzés után, most is alig bírok lábra állni. Olyan mintha áá nem is tudom ki akarná valaki törni. Nagyon fáj. Egyébként ahogy guggolok észrevettem hogy az egyik irányba ferdül el a csípő, miközben én azt érzem hogy szabályosan guggolok. Apumnak csípóficama van, de én nem értem én biztos voltam szürve gyerekkoromban, gerinctornára kellett járnom de a csípőmmel nem volt gond eddig. Lehet a szülés hozta ki? Meg csak 22 vagyok.
2020. márc. 22. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
24 vagyok, en is sportolok és multheten pont ez volt nekem is vagy 4 napig. Nekem segített a sok nyújtás és fajdalomcsillapito 1-2 napig
2020. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!