Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti a koronavírus alatt találko...

Ti a koronavírus alatt találkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és a párom is meg én is a szüleimmel élek. Az én családom nagyon aggódik a vírus miatt. Az idős nagymamám hozzánk költözött. Nem megyünk szinte sehova. De én szeretnék találkozni a barátommal nem birnám ki nélküle hónapokig. Szóval az a helyzet hogy a szüleim nem igazán engedi hogy átmenjek a barátomhoz. Ti attól még átmentek közeli ismerősökhöz?

2020. márc. 22. 22:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Az idős nagyid védelmében én biztosan nem mászkálnék. Az ő korában ez nem vicc!
2020. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
A közeli ismerős is megfertőzhet, a nagymamád érdekében ne tedd.
2020. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
22%
Én és barátnőm is családdal lakunk, járunk egymáshoz. Mondjuk semelyikünk se pánikol, ugyanúgy él mint a járvány előtt kivéve az elmaradt rendezvényeket stb.
2020. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Mind a kettőnknek van családja, így megbeszéltük, hogy addig nem találkozunk, amíg nem lesz vége ennek az őrületnek.

Jelenleg úgy tűnik, hogy ez akár több hónap is lehet, de inkább ez, minthogy megfertőzzük egymást vagy a családtagjainkat.

2020. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Hardy Weinberg ***** válasza:
65%

Úgysem tud senki lebeszélni róla, hogy átmenj...

a vírusfertőzéseknek is kell az ilyen kapcsolat.

2020. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%

Az idős mamádat nem félted? Most őszintén megéri egy-két csók vagy egy gyors szex, azt hogy esetleg haza viszed a vírust? Aztán meg legrosszabb esetben izgulhatsz a mamád egészsége miatt?

Modern korban élünk, 0-24-ben tarthatjátok a kapcsolatot, ha akarjátok, egymással (videochat, messenger, mobil stb..) Anno több hétig nem tudtak egymásról a szerelmesek, mert nem volt telefon és csak levelezni tudtak.

2020. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igen persze, hogy féltem. Ez tart vissza leginkább. Csak nehéz elképzelni hogy több hónapig nem látjuk egymást miközben azt látom hogy az összes ismerősöm a párjával van
2020. márc. 22. 22:44
 8/30 anonim ***** válasza:
30%

Képzeld kérdező, nagyon sok ember távkapcsolatban él, és hónapokig nem látja a párját, mégis túlélik.


Ne legyél már ilyen önző... elhiszem, hogy nehéz, de ott a videó chat. Meg lehet oldani. Én november óta nem találkoztam a párommal, és le kellett fújni az áprilisi találkozónkat. Lehet, hogy akár szeptemberig se fogom látni, mégis élek. Nem állt meg a világ.

2020. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Lehet azt mondani, hogy tedd, vagy ne tedd, de ez olyan, mint a szex, úgyis csinálni fogod, mert 1 évig nem fogsz bezárkózni, de legalább védekezz.

Tarts kellő távolságot a nagyidtól, és ha beszélgetsz vele, akkor viselj orvosi maszkot, plusz moss kezet.

2020. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%

Augusztusig most nincs barátozás ha otthon laksz. Vagy költözz oda hozzá... de az nem retúr jegy.


Mi a fontosabb? Találkozgatni a pasiddal, vagy az érzés amikor a nagymamádat lehúzzák a lelegeztetetőről, egy fiatalabbért. Bezsákolják és viszi a katonai teherautó a krematóriumba.


Ez megy az olaszoknál. Ez a valóság.

2020. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!