Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az derék becsípődés?

Ez az derék becsípődés?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tornázni, valamit rosszul csinálhattam,mert a keresztcsontom vagy csípőizületem felől zsibbadó érzésem van, a jobb lábamba is kiterjed. Semmiben nem akadályoz,nyugalmi helyzetben a legrosszabb. Flektor kenőcs jó lehet rá? Elmúlik magától? Masszírozás jót tesz vagy pont nem?

2020. márc. 23. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Ha becsípődött volna akkor rengeteg mindenbe akadályozna, felállásba,ülésbe,hajlásba és mellé feküdni is rossz nagyon.Kétszer volt de én mindkétszer sírtam az első napokba.Nem vesztesz semmit ha bekened, meg masszírozni is lehet vagy használ vagy nem.
2020. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Ha kisugárzik lábba, akkor szerintem nézesd meg dokival! Valószínűleg valami ideget is érint. Jobb biztosra menni.
2020. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!