Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Memolife max okozhat "enyhe"...

A Memolife max okozhat "enyhe" hiperaktivitást? Mi a helyzet a nootropillal (piracetam)?

Figyelt kérdés

Nem találtam rá jobb szót, bocsi. Ismerem az alap összetevőket, de okozhatnak olyan állapotot, mintha megittam volna 2-3 presszókávét? Órák óta tart, és baromira élvezem. A vérnoymásom emeli, ezt korrigálni tudom testmozgással. Ha ezt megteszem, lehet belőle baj? Egy nap 3-4 tabletta ment le az elmúlt három napban, és kirobbanó formában vagyok. Az étvágyam nincs az egekben, jól fog az agyam, gyorsabban és értőbben olvasok, a nyelvtanulás jobban megy, minden könnyebb. Nem túl szép ez ahhoz hogy hátulütő nélkül működjön?


Továbbá mit gondoltok a Nootropilról? Játszok a gondolattal, hogy szerezzek be belőle. Tudom hogy nem nootropikumként fut a piacon, de háziorvos állítólag kérdés nélkül felírja ha elmondja az ember mire kéne. És egy aminosav pótlása kell hozzá, hogy elkerüljük a fejfájást, az mi is?


Előre is köszönöm, ha valaki szán időt arra, hogy segítsen nekem!



2020. márc. 23. 18:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, és NEM szedném együtt a kettőt, csak külön.
2020. márc. 23. 18:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig gondolkodtam, hogy szedjek-e ilyesmit. Meggyőztél! :D Köszönöm!
2020. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!