Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy 23 évesen...

Normális hogy 23 évesen rengeteg új anyajegyem van?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznal, egyenlőre rendben találja őket, de azóta körülbelül 15 új biztos jött ki rajtam. Elég hipohonder vagyok és félek, mi van ha az egyik hipp hopp rakos lesz... :(

2020. márc. 23. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok orvos, de 30 éves korig normális. Hormonális változások hatására, főleg terhesség. Nem jársz sokat szoláriumba attól is szokott. Kellene tudni milyen méretűek, színűek, szabályosak ( olyanok, mint a többi) stb. De nagyobb probléma egy növekvő furcsa anyajegy, mint 15 szép szabályos pici pont.

2020. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De persze, nem kell hozzá terhesség!!! De akkor gyakori, egyébként sem baj.
2020. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyok, sötétbarna mind, van amelyik nagyon aprócska, van amelyik kicsit nagyobb de semmi több. Tudom hogy orvos tudja megmodnani, de nem rohangakhatok naponta, meg persze nem is tudok. Köszönöm a választ!
2020. márc. 23. 21:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem járok egyenként szoliba, ráadásul Skandináviában élek.
2020. márc. 23. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyeld őket! Tudod a szabályt: ha nő, ha szabálytalanná válik, ha változik a színe, viszket vagy vérzik menj el! Van még a ceruza vég teszt! Ha nagyobb, mint egy ceruza vége 8 mm és más mint a többi. Az a veszélyes.
2020. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. márc. 23. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, én is nagyon félek mindig, amikor kijön egy új. De van egy Doktornő, akihez járok és ő mindig elmondja, hogy furcsa anyajegyektől kell tartani, ami szép szabályos, jól körülhatárolt az nem veszélyes.
2020. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!