Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni és a...

Szeretnék lefogyni és a pattanások ellen vmi jó módszer (nem krém, maszk) vagy h mit kéne tennem H ne jöjjenek elő. És hogy a karantén alatt csinálnám ezt és ha becsületesen kitartok akkor látszani fog az eredmény? Vagy ennyi idő nem lesz elég rá?

Figyelt kérdés
Azért szeretném mindezt mert a kiszemeltem azt mondta h nagyon csúnya vagyok

2020. márc. 23. 21:59
 1/6 anonim válasza:
Kamillateás inhalálás. Forró kamillatea fölé hajolva, egy törülköző alatt.
2020. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A fogyáshoz nyers zöldséget egyél csak.
2020. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A kiszemelteden lépj túl. Hidd el, találsz olyat, akinek tetszeni fogsz.
2020. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Próbálj sok vizet inni(kb 2 litert)naponta ami segíteni fog a pattanások ellen,rendbehozza az arcodat és segít a elkerülni az extra súly felszedését. Amikor éhesnek érzed magad előtte igyál min. egy pohár vizet,így vagy csillapodik az éhséged vagy ha még mindig éhes vagy akkor kevesebbet fogsz enni emiatt.Ez a legegyszerűbb módja ennek szeritem felesleges direkt ezért ezer forintokat költeni.Ha tudsz mozogj rendszeresen emellett.

Ha a kiszemelted meg komolyan gondolta azt hogy csúnya (biztos hogy szép vagy) akkor hagyd a fenébe,maximum tedd féltékennyé a változással.

2020. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bodnar edit ***** válasza:
Nem tanácsolnám, hogy csak zöldségen élj!+ A meleg étel naponta egyszer kötelező, hogy ne legyen vékonybél gyulladásod. Ezt egy orvos mondta nekem, amikor én is fogyóztam és beteg lettem. Nos sok folyadék és sok leves. Ez nem hizlal, de a fontos ásványok és anyagok benne vannak! Természetesen sok testmozgás. Nekem egyszer valaki mutatta. Reggel ágyban fekve és lehet este is, felemeled a lábad a magasba az egyiket és a levegőbe nagy számokat írva, nem ám csak úgy ahogy, hanem pontosan ahogy kisiskolásként tanultuk, egytől tízig. Majd a másik lábad is.A pattanásokra svédcseppet tudnék ajánlani a 24 füveset. Többször tiszta vattával vagy zsepivel beecsetelni naponta lehet több alkalommal. Ártani nem árt. mivel gyógynövény.A fiúról meg annyit! Senki nem tündéri, mindenkinek van valami hibája. De nem ez a lényeg! Hanem ami benned van, azok az értékek. Hogy a külsődön csiszolni akarsz, azt te döntsd el, de nem valaki nyomására. Nem érdemel meg téged, majd lesz olyan aki így is elfogad!
2020. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Remek dolog hogy valtoztatni akarsz magadon ugymond, a fogyashoz azt tanacsolom hogy sportolj sokat de semmikepp ne ugy hogy sose szoktal es egy nap belevagsz, meghalsz ketszer majd 3 napig mozdulni sem birsz. Taplalkozz egeszsegesebben figyelj arra mit eszel es nem nem fer bele az az egy csoki ha fogyni akarsz. A pattanasok mindenkin megjelennek valaki kevesbe valakin jobban, nekem is valamikor rettento sok volt (rossz belegondolni) de idovel eltuntek maguktol, de vannak dolgok amik szerintem befolyasoljak, pl a kaja az tenyleg nagyon, keress ra mit nem ajanlott enni, tovabba ez lehet butasag de ha sokat vagy a friss levegon annak is pozitiv hatasa tud lenni az arcodra.

Viszont ez amit akarsz mind szep es jo de fiu miatt ne akarj megvaltozni mert ha a kulsod miatt utasitott el az a fiu nem er annyit barmennyire is bejon neked, olyat keress aki vakon is igent mondana a tarsasagodra es azert szeret aki vagy.

2020. ápr. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!