Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mas is vasalja a pénzt? Mivel...

Mas is vasalja a pénzt? Mivel fertotlenitek a papírpénzt?

Figyelt kérdés
Ha domestosos torlokendovel letorlom, akkor leoldodik valamennyi festek. Mennyiszer lehet letorolni, hogy Rakoczinak megmaradjon a bajusza?
2020. márc. 24. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmivel, ha boltba kell menni kártyával fizetünk.
2020. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Hazaérek, kezet mosok, a vírus tőlem ücsöröghet a pénzen a pénztárcámban. Nem kell átesni a ló túloldalára.
2020. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nekem nincs kartyam, okostelefonom sincs … en egy analog ember vagyok.
2020. márc. 24. 13:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem. Egy hétig hozzá sem nyúlok a táskámhoz, addig úgysem bírják.
2020. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az nem baj, ha ott szinyel a brifkoban? Vagy csak siman zsebreteszem es kesobb benyulok a zsebembe?


Csak kezmosas es ennyi?

2020. márc. 24. 13:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is leb-szom az előszobában, a pénztárcát, táskát, lefújom fertőtlenítőspray-vel, aztán hagyom "állni". Mi 4-5 naponta megyünk boltba, most ez kinyúlik egy-másfél hétre. És én enyhén mániás voltam már a járvány előtt is.

Szerintem az rosszabb, ha vasalgatod, akkor hozzáér mindenhez, te megfogod az arcod közben (hiába van gumikesztyű rajtad, gumikesztyűs kézzel fogod meg az arcod öntudatlanul) stb.

Dobd félre és hagy állni. :D

2020. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3 napnál tovább egy felületen sem él meg (állítólag), szóval nem, nem bánt, hogy a pénz egy hétig "elfekszik" a tárcámban.
2020. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szamo77db ***** válasza:
Ez már túlzás, vasalni a pénzt. És ha egyszer meggyullad, akkor mit tudsz csinálni? Gondolkoztál már ezen?
2020. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vettem egy ipari autokláv berendezést erre a célra. Sőt, ebben készítek steril táptalajt és beleültetem a pénzmagokat, aztán várom, hogy szaporodjon...

Egyébként kártyával fizetek.

2020. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Égesd el, az elpusztítja a vírusokat.
2020. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!