Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan férfiakat keresek,...

Olyan férfiakat keresek, akiknek mindkét lábszárán, a külső oldalon kihullott a szőr. Van másnak is ilyen baja? Esetleg tud róla valamit?

Figyelt kérdés
Nekem egyik napról a másikra tűnt el úgy 10 éve (30-as eveimben), és azóta is csak nő a csupasz terület. Orvos válaszol bejegyzésben láttam olyan választ bőrgyógyásztól, ami szerint ez csak sajátosság, de azért hátha valaki tud az okáról, vagy mi megtaláljuk az összefüggéseket. ;) Nálam a vérkép szerint egész életemben magasak voltak a májfunkciók, de enyhe zsírmájasságon kívül mást nem találtak.

2020. márc. 26. 07:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem csupasz de ott mindig lekopik a szőr, amióta a munkám miatt sokat vagyok csizmában. Szerintem csak kidörzsölődik. De sok idősebb embernek az egész lába olyan sima mintha borotválná, erre én is várom a megfejtéseket.
2020. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!