Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

35hetes+3 napos kismama vagyok. Szerintetek is korai lenne, ha megindulna a szülés?

Sziasztok!

Tegnap nagyot emeltem... és utána hirtelen sok és bőfolyás lett a bugyimon.. majd pár órával később a bugyimon találkoztam egy fehér kocsonyásabb valamivel a bugyimon pisiléskor. Valószínű, hogy a nyákdugó távozik darabokban? Azóta többször volt ilyen a bugyimon kisebb db-okban ...

a korona vírus miatt sem szeretnék a korházba rohanni fölöslegen..

szerintetek is lehetséges,hogy az volt? Ezt doki tudja ellenőrizni?

Tegnap volt egésznap szinte,menstruáció szerű alhasi görcsöm.. erős hát és derékfájás.. ma már semmi és este 7körül,mintha elvágták volna..

márc. 26. 12:45  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Fehér sárgás kocsonyás valami volt :/

# 1/2Időpont márc. 26. 12:46 Privát üzenet
Telefonon legalább beszéltél az orvossal ugye?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 26. 12:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dr. László Dániel szülész, nőgyógyász, endokrinológus doktor úr a Róbert Károly magán kórházon kívül más helyen is elérhető-e. Van máshol rendelése? Köszönöm, Mimi
Condyloma terhesen, mit csináljak kihez forduljak?
Ellehet kiskorúként vetetni a gyereket úgy, hogy azt a szülők ne tudják meg?
Dr. Apró Zoltán nőgyógyász magánrendelése mikor és hol van Szentesen?
Én egy 30 hetes kismama vagyok. Már nagyon izgatott vagyok, nagyon várom a pici babámat. Csak egy dologtól félek. Az pedig a szülés. Nagyon fáj? Ez az első gyerek.
Hogyan indíthatom be a szülést? Nyitott méhszájjal szabad az együttlét?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!