Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért lehet az sajnos, hogy tüsszentéskor mindig kiugrik a "zöld ász" az orromon, -számon? Korábban nem volt ilyen sohasem.

márc. 26. 20:25  Privát üzenet  

A válasz
Cigizel mi? Szokj le!

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 20:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Zöld folyást, viszketést és irritációt észleltem ma a hüvelyem körűl. Sajnos a nőgyógyászom hétfőn rendel. Addigis vettem multi gym-t, mit gondoltok enyhítheti a tüneteim? Vagy valami más jobb lenne
1 hónapja elkezdtem edzeni vettem egy 4,4 zöld jumbot de sajnos egy kilogrammot se hozot. Nehezen hízó vagyok mit ajánlanátok ami biztos hoz?
Melyik gyártónak van méregzöld színű magnézium tablettája? A dobozát sajnos eldobtam. Az egyetlen gyártmány, ami izomgörcs nélkül tartott. Köszönöm előre is.
Zöld forgalmis mz forgalomba helyezése de sajnos a tulajdonosa elhunyt. Àt tudom íratni?
Keresek egy parfümöt, még 2005-6-ban használtam ilyet. Sajnos a nevét elfelejtettem, de amire emlékszem: zöld volt, a nevében is benne volt talán a Green szó, és nagyon...
6 hetes babám tápszert kap, mert sajnos kevés a tejem. Elöször szopizik utána ki kell egészitenem tápszerrel. Beba pro ha 1-et kap.120ml,3-4 óránként, napi 5-6 szor. Mióta...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!