Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom ki idegileg a...

Nem bírom ki idegileg a koronavírust! Nincs megoldás?

Figyelt kérdés

Kezdek totális idegösszeomlást kapni.

1. A páromat most nem látom emiatt, mert ez így biztonságosabb de mivel nem tudni meddig tart, lehet 2 hónap, lehet szeptemberig, nem tudni, ezért meghülyülök a bizonytalanságtól. Ha szeptemberig nem láthatom emiatt, hát nem tudom...

2. Nem tetszik ez a bezártság, egyetemista vagyok és tanulni kell de itthon elég nehezen megy, mert a szüleim gyakran veszekednek de ha nem veszekednek, akkor meg segítek nekik, mert sajnos sok a bajuk és legalább ahol tudok, besegítek. Szóval időm sincs sokszor gyorsan tanulni meg hát a hangulat.

3. A szüleim miatt is félek, nehogy elkapják, vannak betegségeik, ezért veszélyeztetebbek.

4. Nem tudok annyit pihenni, amennyit kellene. Nem tudok olyan programokat szervezni, mint ezelőtt, nem találkozhatok akárkivel.

5. Anyukám is aggódik, ideges, már a falra mászik az állandó kézmosástól, fertőtlenítéstől, neki is hiányzik, hogy kimozduljon.


És akkor még belegondolni, hogy ki tudja meddig tart, lehet nyárra se lesz vége és akkor még lehet második turnus is lesz, egyszerűen már ott tartok, hogy az egész életem tönkremegy. Bezártság, szakítás, rettegés lesz az egész.


2020. márc. 26. 22:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
40%

#10 Hozzád hasonló agyalágyultak miatt törnek ki a súlyos gócpontok.


Mindenki meghülyült ebben az országban?

2020. márc. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
64%
Én csak ránéztem erre a 10-es hozzászólásra és a megpillantottam a drlenkeit, aki szerint a vírus csak arra veszélyes, aki fél tőle... Ennyi épp elég volt...
2020. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:

Kínában sikerült a fertőtlenítés...

Akkor itt szerintetek miért nem próbálják meg lefertotleniteni az országot??!

Mindenki szenved, én 6.as vagyok és minden nap megyek szakkorre meg ilyenekre... Nagyon nehéz kibirni, mert a szüleim nem engednek ki a keritesen kívülre és kéne valaki aki elmagyarazza a tananyagot és segít megérteni mert nekem ez így nem nagyon megy... Mindenki tudja hogy nem könnyű és ez szerintem egy darabig így is lesz úgyhogy ne legyetek szomorúak mert szerintem van kiút csak annyira szemetek a polgármesterek, miniszterelnökök hogy ezt a fertőtlenítős dolgot nem is gondolják át vagy át gondolják de nekik ez nem menne hogy vigyázzanak az országra

Egyetértetek?

2020. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Itt is csinálják már, de szerintem nem ez a legfontosabb intézkedés, hanem a teljes lezárás. Kínában is ez segített leginkább szvsz.
2020. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

#13 Hatodikosként tisztábban gondolkodsz mint pár amőbaagyú felnőtt.


A fertőtlenítés amúgy jó lenne, legfőképpen a fogantyúkat és beltereket kéne hypoval rendszeresen 2 óránként legyalulni.


Az utcák és emberek hypoval megszórása nem túlzottan hatékony és nincs igazolva hogy bármilyen haszna is lenne... mert sajnos az emberekben inkubálódik a vírus és kontakt fertőzéssel terjed elnyomó részt.


Illetve zárt tereken levegővel. Ott a 99% maszkhordás segítene inkább.

2020. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
72%
#10 Úristen 10-es! Ennyire nem lehetsz buta! Amit eléd tolnak Te is elhiszed? Olyan doksikat linkelsz, amik ordenáré nagy hazugságok. :D. Attól, hogy ott egy kamu NASA logo attól még nem NASA lesz. Ha én csinálok egy ilyet akkor is elhiszed? :)
2020. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, sportolni kell, akkor több energiád lesz, és arra is gondolhatsz a párod is egészséges kell hogy maradj. Ki lehet menni pár naponta futni, vagy naponta sétálni, és bent edzeni ha rossz idő van. Én ha ezt nem csinálnám, nem tudomhogy bírnám, ez ad erőt.
2020. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Jajj a párom, jajj a programok, nem tetszik a bezártság...aztakvaegetmár. Emberek fulladnak meg a saját tüdővizenyőjüktől a kórházakban. Az eü dolgozók a végkimerülés határain vannak világszerte. Komolyan ezek a legnagyobb problémák? Az emberi önzés határtalan. Számomra ezt nehéz idegileg kibírni.
2020. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nemcsak a párom meg a bezártság a probléma. Például amiatt is aggódok, hogy nehogy anyukám elkapja. Apukám meg daganatos beteg szóval miatta is aggódok épp eleget. Épp ezért nehéz elviselni a vírust, mert hiányzik a párom, akinek a jelenléte megnyugtat, akinek elmondhatom ha bánt valami, ha aggódok. Persze, ott a skype de az akkor se ugyanaz. És a programokról pedig annyit, hogy mikor minden nap ideges és kimerült vagyok, mert megvan a magam baja, pont akkor lenne jó legalább hetente 3x két órát máshol tölteni, másra gondolni, hogy legalább kevésbé menjek tönkre idegileg!
2020. márc. 27. 22:42
 20/32 A kérdező kommentje:
Ha semmi bajom nem lenne, mindenki egészséges lenne a családomban, minden tökéletes lenne, akkor biztos kevésbé lennék depressziós a vírus miatt.
2020. márc. 27. 22:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!