Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom ki idegileg a...

Nem bírom ki idegileg a koronavírust! Nincs megoldás?

Figyelt kérdés

Kezdek totális idegösszeomlást kapni.

1. A páromat most nem látom emiatt, mert ez így biztonságosabb de mivel nem tudni meddig tart, lehet 2 hónap, lehet szeptemberig, nem tudni, ezért meghülyülök a bizonytalanságtól. Ha szeptemberig nem láthatom emiatt, hát nem tudom...

2. Nem tetszik ez a bezártság, egyetemista vagyok és tanulni kell de itthon elég nehezen megy, mert a szüleim gyakran veszekednek de ha nem veszekednek, akkor meg segítek nekik, mert sajnos sok a bajuk és legalább ahol tudok, besegítek. Szóval időm sincs sokszor gyorsan tanulni meg hát a hangulat.

3. A szüleim miatt is félek, nehogy elkapják, vannak betegségeik, ezért veszélyeztetebbek.

4. Nem tudok annyit pihenni, amennyit kellene. Nem tudok olyan programokat szervezni, mint ezelőtt, nem találkozhatok akárkivel.

5. Anyukám is aggódik, ideges, már a falra mászik az állandó kézmosástól, fertőtlenítéstől, neki is hiányzik, hogy kimozduljon.


És akkor még belegondolni, hogy ki tudja meddig tart, lehet nyárra se lesz vége és akkor még lehet második turnus is lesz, egyszerűen már ott tartok, hogy az egész életem tönkremegy. Bezártság, szakítás, rettegés lesz az egész.


2020. márc. 26. 22:21
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Könnyű mást szidni meg szónokolni míg nem éli át az illető ugyanazt.
2020. márc. 27. 22:48
 22/32 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tipikusan már pánikrohamom van ettől. Gombóc a torokban, nehezebb légzés, gyomorideg, gyengeség.. tudjátok hogy van ez...pedig ritkán voltak ilyen bajaim. Most már facen leiratkoztam az összes hírportálról, mert már kivagyok ettől... be kéne perelni az összes médiát....
2020. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Én reggel héttől este hétig dolgozok, hogy ne rúgjanak ki, és nem azért mert a főnököm elvárja, hanem mert a cégem fuldokolva küzd a túlélésért, (átvitt értelemben) hogy ne legyen senki munkanélküli. Mindenki minden nap a zokogás szintig van stresszelve, pedig egymást abszolút támogatjuk, de mindenki tudja, hogyha bukó van, akkor most aztán rohadtul nincs másik meló...


Szüleimet már kirúgták, mert turizmus, nem kellettek. Fizetem a saját lakáshitelem, az életem dolgait, meg az ő életüket. Ja és nagyszüleimét, akik legalább hajlandóak otthon maradni, de egyedül kell vinnem nekik 6 zsák ételt, ha 1 hétre be akarom őket zárni a lakásba.


Mind abból a "sok" pénzemből, amiért minden nap szenvedve megdolgozok. Hozzáteszem, nekem már nem jutott se maszk, se fertőtlenítő, se semmi, mert nem halmoztam fel minden baromságot. Rendes takarítós kesztyűben járok ki, ha muszáj, amibe széjjel izzad a kezem, de ha megfertőzném a nagyszüleimet, meghalnak úgyis. És akkor még a temetést is lehetne fizetni.


Ja és slussz poén, hogy mivel nem vagyok kisebbségi, hátrányos helyzetű, csak egy szimpla egyszerű dolgozó nő, ezért rohadjak meg, semmilyen támogatás nem jár.


De azért remélem megkérdezi majd valaki pár hónap múlva, hogy miért nem szültem idén, mikor itthon aztán mindenki annyira ki van segítve a bajban. Ja nem.


Úgyhogy. Ja. Kva szar lehet, ha nem láthatod a pasidat. Mármint tényleg. De én cserélnék veled akár egy egész hétre is,ha végre kitéphetném az agyamból ezt a mérhetetlen feszültséget és készenlétet.

2020. márc. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 szunyo37 ***** válasza:
33%
Ezt a világjárvánat az emberiség magának köszönheti. Kapzsiság, hataloméhség, túlnépesedés, pénz,pénz,pénz. Lehet ,hogy szándékosan csinálták ezt a világgal, de lehet, hogy valóban állatról terjedt az emberre. Túl vagyuk népesedve, és mi emberek korlátozzuk a vadállomány létszámát. Most minket szelektál a természet. Bárki átélheti ezt, és áldozata lehet. Remélem, hogy minnél előbb túl lesz ezen az emberiség, de jöhet más ezek után. Vigyázzunk egymásra, és most nem az önérdek az első, hanem a kötérdek. Remélem mi Magyarok sikeresek leszünk a vakcina, és a gyógyszer kifejlesztésében, és megmentsük a világot, ami már egyszer sikrűlt az anyák megmentőének.
2020. márc. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Most miért mindenki a pasimmal van megakadva? Nem világos hogy nem ez az egyetlen problémám? Mindenki csak ezt emeli ki. De még ha csak erről is lenne szó, akkor is számít, hogy találkozik-e az ember a párjával vagy nem.

Ezzel nem azt mondtam hogy más emberek problémái nem olyan fontosak. Mindenki leírta a maga baját. Nem kell egyikünket sem a másikhoz hasonlítani. Mindenki azt tudja igazán, amit átél. Egy ember nem tapasztalhatja meg 3 ember problémáját.

2020. márc. 28. 07:32
 26/32 A kérdező kommentje:
Meg amúgy gondolok én másokra... sajnálom azt a sok embert akik ebbe belehalnak vagy elveszítenek valakit. Sírtam már el magam ilyen felvételeken, mert nézni is szomorú. Viszont hiába sajnálom őket és tartom igazságtalannak az egészet, nem tudok ellene mit tenni.
2020. márc. 28. 07:36
 27/32 anonim ***** válasza:

Azt megértem, hogy a párodról külön lenni mekkora szívás, mi is külön rekedtük, a szülők miatt nem akarok olyan gyakran találkozni, az ő szülei már veszélyeztetett korúak, de ha 2 hétig nincs senkinek semmi baja, akkor szerintem lehet találkozni. Mi is egyetemisták vagyunk, és hát nagy szívás így egyedül csinálni a távoktatást, minden tanszék másik oldalon van, számon tartani minden tárgyból, hogy hol van az anyag, mikorra kell, stb. Sokkal könnyebb volt amikor bejártunk és minden előadáson elmondták.

De sokat videócsetelünk a párommal, megbeszéljük ezeket egymással, szerintem nektek is ezt kéne, nem helyettesíti az élőben találkozást, de több mint a semmi

2020. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 lencsefőzelék ***** válasza:

16: „#10 Úristen 10-es! Ennyire nem lehetsz buta! Amit eléd tolnak Te is elhiszed? Olyan doksikat linkelsz, amik ordenáré nagy hazugságok. :D. Attól, hogy ott egy kamu NASA logo attól még nem NASA lesz. Ha én csinálok egy ilyet akkor is elhiszed? :)”


Hosszú évek óta kutatom az emberiségellenes erők tevékenységét ezen a bolygón, és nagyjából el tudom dönteni, hogy mi igaz és mi nem. Sose azt nézem, hogy ki mondja vagy írja, hanem hogy mit. Éppen lehetne kamu is a logo, de ha megnézed a doksit, hogy mi áll benne, és hogy minek vagyunk a tanúi, megélői ezekben a hetekben, hónapokban, és képes vagy gondolkodni, akkor akár te is összerakhatnád a darabokat egésszé. Már ha nem hinnél el mindent a médiának, kételkedés és gondolkodás nélkül. Kétségtelen, hogy ez utóbbi kényelmesebb.

Berakok még néhány linket az utókornak, már a gondolkodni képes kisebbségnek, nem a tizenhatos-féléknek:

https://www.youtube.com/watch?v=qicsIkBQD0E

Rövidebben P. Imrétől:

https://www.youtube.com/watch?v=1P19IJWjZBc

…és hosszabban:

https://www.youtube.com/watch?v=QDCAadxBTL8

2020. márc. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
48%

#28, Álhírek és hasonló agymenések terjesztéséért hamarosan 5 évet is kaphat egy ilyen idióta.


Nem elég ez a sz.r a nyakunkba, még ezek az elmebetegek is zaklatják az embereket.


Remélem hamarosan súlyos pénzbírságnak néznek elébe.

2020. márc. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
45%
A laposföld hívők is azt hiszik igazuk van és ugyanígy mondjkák, mint Te. :)
2020. márc. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!