Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti hogy bírjátok ezt a karantént?

Én már lassan teljessen begolyózok egyszerűen nem tudom elviselni a bezártságot. Ti is hasonlóan éreztek? Kort is írjatok ha lehet.

márc. 27. 01:15  Privát üzenet  

A válaszok
Szarul. Ha igy kell hónapokig élni akkor ez lessz a valósáhos katasztrófa film szüreállis rémálom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont márc. 27. 01:26 Privát üzenet

2 hét telt el.

Képzeld el magad orvosként, napi 16 órát dolgozva, betegek között, haldokló bácsikat vizsgálsz az intenzíven, aztán egyszercsak annyi beteg lesz, hogy 65 év felett egy elhagyott szobába rakod őket megfulladni, mert nincs már elég gép.

...

Ugye jobb, hogy végülis csak annyi a dolgod, hogy nem mész társaságba (futni meg kutyát sétáltatni még lehet) - hogy ne miuattunk legyen 10-100-1000x annyi esetük.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont márc. 27. 02:03 Privát üzenet

Én imádok itthon, kertes viszonylag nagy ház, és nincs párom, csak a gyerekem. Mindig van mit csinálni.

De el tudom képzelni akik 2 szobás panelba négyen, plussz az egész ház egyszerre otthon van, és szó szerint egymás agyára mennek.

De mégis azt gondolom ennél nagyobb bajunk ne legyen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont márc. 27. 06:23 Privát üzenet
Én elég jól. Néha kicsit frusztráló a gondolat, hogy most nem tanácsos kimenni, de rengeteg dolgom van itthon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont márc. 27. 08:21 Privát üzenet

Én viselem meg a karantént, nem fordítva :D

Amúgy se nagyon szoktam eljárni otthonról.

19L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont márc. 27. 10:35 Privát üzenet
Kertes házban teljesen jól kibírható, amúgy is minek állandóan menni valahova.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont márc. 27. 22:22 Privát üzenet
Extrovertált társaim nem vagytok egyedül,egyszer vége lesz és mehetünk ki,kitartást!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont márc. 28. 13:49 Privát üzenet

Én itthon dolgoztam a válsághelyzet előtt is. Úgy hittem, majd jól fogom bírni, de tévedtem! :-( Hiszen épp azért, mert nincs főnököm, kötött munkaidőm, eddig azt tehettem, amit akartam. Tehát, akkor és oda mehettem, amikor akartam. Mivel krónikus beteg vagyok, most lehetőleg sehová nem kellene mennem. Így nagyon rosszul viselem a bezártságot!

Az, hogy kamasz gyerekeim is itthon vannak, akik eddig is kilométer-hiányban szenvedtek, annyi energia van bennük csak ront a helyzeten. Sokszor vitáznak, marják egymást, az idegeinkre mennek! :-(

Munkám, megrendelésem nincs, csak úgy, a magam lefoglalására dolgozgatok. Talán a válságizé után értékesíteni tudom majd. A közelgő pénztelenség gondolata viszont kikészít minket párommal! :-(

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont márc. 29. 01:01 Privát üzenet
Egyedül, 20 négyzetméteren, home office, de negyedannyi munkával... tudom, hogy sokan a frontvonalban harcolnak a vírus ellen, nekik ez lenne a legkisebb gondjuk, én meg itt nyavalygok... de attól még nem egyszerű. Tartom a kapcsolatot a családdal, barátokkal telefonon, messengeren, nyilván ez nem ugyanaz, borzasztóan rossz egyedül, nem hallok magam körül emberi hangot, nem látok ismerős arcot, teljes bizonytalanság van a jövőnket illetően, úgy egészségügyileg, mint a munkában, nem beszélve a gazdasági helyzetről... és senki sem tudja, meddig fog ez tartani. Gyomorból jövő félelem és idegesség... hát, sz@r.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont márc. 29. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy bírjátok az önkéntes karantént?
Szerintetek hány nap múlva rendelik el Magyarországon az otthoni karantént? Mennyi kell a vírusnak?
Ti hogy bírjátok az önkéntes karantént?
2 hetes elrendelt karantént, ha Olaszországból jön haza valaki, ÁNTSZ engedéllyel el lehet hagyni és bemenni a városba a dolgaidat intézni?
Ahol a koronavírus miatt karantént rendeltek el, ott hogyan járnak dolgozni az emberek, illetve ha nem dolgozhatnak, hogy vesznek pl. ennivalót?
Nagy keblű lányok, hogy bírjátok a hátfájdalmat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!