Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ezt a karantént?

Ti hogy bírjátok ezt a karantént?

Figyelt kérdés
Én már lassan teljessen begolyózok egyszerűen nem tudom elviselni a bezártságot. Ti is hasonlóan éreztek? Kort is írjatok ha lehet.
2020. márc. 27. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szarul. Ha igy kell hónapokig élni akkor ez lessz a valósáhos katasztrófa film szüreállis rémálom.
2020. márc. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

2 hét telt el.


Képzeld el magad orvosként, napi 16 órát dolgozva, betegek között, haldokló bácsikat vizsgálsz az intenzíven, aztán egyszercsak annyi beteg lesz, hogy 65 év felett egy elhagyott szobába rakod őket megfulladni, mert nincs már elég gép.

...

Ugye jobb, hogy végülis csak annyi a dolgod, hogy nem mész társaságba (futni meg kutyát sétáltatni még lehet) - hogy ne miuattunk legyen 10-100-1000x annyi esetük.

2020. márc. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Én imádok itthon, kertes viszonylag nagy ház, és nincs párom, csak a gyerekem. Mindig van mit csinálni.


De el tudom képzelni akik 2 szobás panelba négyen, plussz az egész ház egyszerre otthon van, és szó szerint egymás agyára mennek.


De mégis azt gondolom ennél nagyobb bajunk ne legyen.

2020. márc. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elég jól. Néha kicsit frusztráló a gondolat, hogy most nem tanácsos kimenni, de rengeteg dolgom van itthon.
2020. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én viselem meg a karantént, nem fordítva :D


Amúgy se nagyon szoktam eljárni otthonról.


19L

2020. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kertes házban teljesen jól kibírható, amúgy is minek állandóan menni valahova.
2020. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Extrovertált társaim nem vagytok egyedül,egyszer vége lesz és mehetünk ki,kitartást!!
2020. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon dolgoztam a válsághelyzet előtt is. Úgy hittem, majd jól fogom bírni, de tévedtem! :-( Hiszen épp azért, mert nincs főnököm, kötött munkaidőm, eddig azt tehettem, amit akartam. Tehát, akkor és oda mehettem, amikor akartam. Mivel krónikus beteg vagyok, most lehetőleg sehová nem kellene mennem. Így nagyon rosszul viselem a bezártságot!

Az, hogy kamasz gyerekeim is itthon vannak, akik eddig is kilométer-hiányban szenvedtek, annyi energia van bennük csak ront a helyzeten. Sokszor vitáznak, marják egymást, az idegeinkre mennek! :-(

Munkám, megrendelésem nincs, csak úgy, a magam lefoglalására dolgozgatok. Talán a válságizé után értékesíteni tudom majd. A közelgő pénztelenség gondolata viszont kikészít minket párommal! :-(

2020. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyedül, 20 négyzetméteren, home office, de negyedannyi munkával... tudom, hogy sokan a frontvonalban harcolnak a vírus ellen, nekik ez lenne a legkisebb gondjuk, én meg itt nyavalygok... de attól még nem egyszerű. Tartom a kapcsolatot a családdal, barátokkal telefonon, messengeren, nyilván ez nem ugyanaz, borzasztóan rossz egyedül, nem hallok magam körül emberi hangot, nem látok ismerős arcot, teljes bizonytalanság van a jövőnket illetően, úgy egészségügyileg, mint a munkában, nem beszélve a gazdasági helyzetről... és senki sem tudja, meddig fog ez tartani. Gyomorból jövő félelem és idegesség... hát, sz@r.
2020. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnos (mi) én dolgozok, egy kis cégnél,10-12 órát, alíg várom hogy hazaérjek,amúgy is otthon ülő típus vagyok, legjobb itthon!Mondjuk nagy kamu ez a járvány, valami van,ez tény, de nem a klasszikus értelemben vett járvány.
2020. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!