Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Masok honnan vesznek fp 3 as...

Masok honnan vesznek fp 3 as 2 es vagy akar sima sebeszi szajmaszkot? Sehol nem lathato es megis rengetegen hordjak

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már régebben felvásárolták (miattuk nincs most a patikákban), vagy rosszabb esetben ugyanazt a maszkot hordják hetekig.
2020. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Béla211 ***** válasza:

Nagyon sokan köztük én is mikor Kínaban kiderult hogy komoly baj van akkor vettem egy jó adag plusz 3m es ffp2 maszkot meg előtte is volt itthon mindig 10 darab azt használtam permetezés ellen festésnél meg ha olyan itthoni munkáknál ahol apró szemcsejű port szívtam volna be.

Meg ha olyan helyen dolgozol ott ugye kell maszkot hordani és gondolom sokan a munkahelyukrol is hozzá jutnak. Vagy jutottak.

2020. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Béla211 ***** válasza:
De nem csak azt hanem kéz fertötlenitőt is meg kendőt is.
2020. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6-8 hete se lehetett kapni... már akkor hatalmas utánajárással sikerült szereznem P3-akat, az utolsó darabokat. Kint a halál végében.


Amikor még röhögtek a járványon.

2020. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi január (!) óta több nemzetközi oldalon próbáltunk rendelni, és minden rendelésünket visszamondták. Egy rendelésünk van függőben, de már nem igazán fűzünk hozzá reményeket.

A barkácsholmik között találtunk 2-2 db ffp2-es és ffp3-as maszkot (ketten vagyunk). Már nem is emlékszünk, mikor és miért vettük őket; mert bontatlanok voltak. Gondolom, lakásfelújítás előtt vettük, csak végül (szerencsére) nem használtuk fel.

2020. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!