Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Videki nyaraloba autoval...

Videki nyaraloba autoval lemehet a csalad kijarasi korlatozas alatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen,ha nem lesznek ott mások,illetve csak azzal akivel egy lakcímen vagy
2020. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ. Indokolt, életfenntartáshoz szükséges kimozdulás a nyaralóba való kirándulás?
2020. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Lol Angliában emiatt szigorítottak pont.


Nem, maradj otthon, ne most strandolj meg kapálj tulipánt a telken. Ez nem nyári szünet.

2020. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyenek miatt lesz még szigorúbb kijárási tilalom. Miért nem képesek az emberek megülni a fenekükön egy kis ideig, a saját érdekükben.
2020. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem találok olyan pontot a rendeletben, ami engedné, hogy a hétvégi házunkba menjünk egy másik településre. Sajnos.

Én is szívesen mennék, de szerintem nem lehet, mert nincs az engedélyezett tevékenységek között.

Nem tudom, ellenőrzik-e, pl. az úton megállítja az autót a rendőr és kérdi, hogy hova mész, milyen célból? Hiába mondod, hogy te nem fogsz elmenni sehova a házból, udvarból, még talán boltba se, amit kétlek, és hiába mondod, hogy csak a hétvégi házad udvarán leszel...akkor sincs felsorolva, hogy hétvégi pihenés céljából mehetsz mondjuk a tóparti házadhoz. És ha bekopog a hatóság hétvégén a telkeden, hogy mi célból vagy ott, milyen alapszükséglet miatt? Vagy már az úton félúton visszafordítanak, hogy menj vissza alakóhelyedre. Én ettől tartok. Valahol a neten olvastam, hogy eldöntheted, hol tartózkodsz, még csak bejelentve sem kell, hogy legyél, de akkor meg azt a helyet nem hagyhatod el. Szóval szerintem a hétvégi autós közlekedés a hétvégi telekre az totálisan felejtős. Szerintem. Ez csak egy vélemény. Úgyhogy amíg a médiában nem közlik hivatalosan az ellenkezőjét, addig én így értelmezem.

2020. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha elgondolkoztok rajta, hogy milyek okból hozták a rendeletet, akkor nem kell több ilyen kérdést feltenni. Nem a "menéssel" van a probléma, hanem azzal, ha közben folyamatosan köpködsz másokat vagy mások kitüsszentett nyálcseppjeit lélegzed be, és ha az úticélodon is ezt teszed. Nem azért hozták ezt a rendeletet, mert valakinek fent az a perveriója, ha üres utcákat lát, hanem azért, hogy az emberek kontaktjainak számát csökkentsék.


Szóval igen, mehettek a nyaralóba, ha muszáj. Viszont ne tömegközlekedéssel, hanem kocsival. És ne puszilkodjatok össze az összes szomszéddal, ahogy odaértek, hanem csak egymással legyetek közeli kontaktusban.

2020. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Lemehettek, főleg, ha valamilyen fontos dolgotok van ott. Még nincs kijárási tilalom. A lényeg, hogy tartsátok be az ajánlott távolságtartást másokkal szemben.

2020. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem.
2020. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyre több olyan véleményt hallok, hogy el lehet menni, csak ott is kerülni kell a csoportosulást. Mert a rendeletnek a lényege a távolságtartás szabályozása. Úgyhogy kezdek én is azon a véleményen lenni, hogy el lehet menni, ott is lehet maradni. Továbbra is érdekel az igazság. Végül ti hogy döntöttetek, elmentetek a nyaralóba?
2020. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!