Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fiatalok...

Mi a véleményetek a fiatalok egészségugyi sétáirol, ami orbán most legitimizált?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig sem volt tilos. Én örülök, hogy racionálisan lett megfogalmazva a rendelet. Elhiszem, hogy zsúfolt nagyvárosokban ez nehezen megoldható, de az ország 4/5-e nem Budapesten él, és teljes biztonságban tud eljárni sétálni, futni, kerékpározni.
2020. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd a 2-3 héttel ezutáni fertőzöttszám megmutatja...
2020. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én sajnos most is ugrásra számmitok. 2 napja nem halt meg senki, gyanitom, hogy ezután meg hirtelen több is fog. remélem hogy tévedek. mindenesetre mindent ugy csinálok mintha a virus itt lenne a két kezem között.
2020. márc. 27. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem enyhítettek, hanem szigorítottak, így emiatt ugrás nem várható. Maga az exponenciális tendencia miatt várható inkább. Egyelőre egyáltalán nem gáz az itthoni helyzet. Teljesen nem állhat meg az élet. Szerintem ha ezt az emberek többsége betartja, akkor kézben tartható lesz a helyzet.
2020. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tök felesleges volt 1 oldalon át sorolni a kivételeket. Elég lett volna annyit írni, hogy mindenki mehet isten hírével bárhova, de 1,5 méternél közelebb csak családtag.

Ugyanis mivel sétálni (is) szabad, valóban mindenki mehet isten hírével bárhova.

Így aztán nem is ér az egész semmit.

2020. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is azexponenciális görbére gondolok, kétségkivul az is beleszol, hanem szerintem a hullámvölgyekből aki kimarad az hozzáadodik az at követő időszakhoz. s utána jön még rá az exponenciális görbe. ezért volt után gyakran várhato egy nagybb emelkedés főleg ha még hozzá jon az exp. is. hacsak nem lesz csoda és nem szakad végea szigoru intézkedések miatt. de a 300 feltörtözött s akikről nem tudunk sajnos jo esélyel termel még halottat is és fertőzöttet is. de azért én hiszek a csodákban is, hátha most is lesz egy.
2020. márc. 27. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!