Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idős emberek! Ti igénylitek,...

Idős emberek! Ti igénylitek, hogy megvédjenek benneteket a korona vírustól? 73/F

Figyelt kérdés

2020. márc. 27. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A szüleimről tudok nyilatkozni. Anyám tart tőle egy kicsit, de veszélyeztetett. Apám azt mondja, ő "mindent kibír" (persze, ő is veszélyeztetett), de azért van annyi esze, hogy ha mégannyira hangoztatja is, hogy ez az egész fel van fújva, azért nem járkál el. Szóval mindketten megtesznek mindent, hogy ne kapják el. Én intézek nekik mindent, ők meg nem mennek sehova.
2020. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Én 3. hete nem megyek sehova, a fiam vásárol ha szükséges, bár együtt élek vele így azért van némi kockázat, de most 2 hétig neki sem kell bejárni. Ha boltba kell mennie utána alaposan kezet mos és használ kézfertőtlenítőt.
2020. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Én sem megyek olyan helyre,hol sokan fordulnak mg .
2020. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!