Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mobil telefont mivel lehet...

Mobil telefont mivel lehet fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Az ilyesmire való törlőkendőket felvásárolták. Túl nedvessel gondolom, nem szabad. Sanytolt is felvásárolták. Most van Dettolom. Azzal lehet? Higitatlan dettolos ronggyal ha átkenem, az jó? Vagy enyhény domestoszos ronggyal jobb lenne? Van még esetleg bútortisztító nedves kendőm is.
2020. márc. 27. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sima lidls w5 univerzális kendővel vagy szemüveg törlő kendővel szoktam
2020. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tiszta alkohol, domestos, igen jó. Gyógyszertárban van fertőtlenítő szer.
2020. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nedves szappanos torlokendo
2020. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2, jó neked én 4 patikában nem kaptam hidrogén peroxidot, szóval vodkával próbáltam rendbe hozni hozni egy sebet
2020. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sima szappanos törlőkendő is tökéletes. A felületről eltávolítja a szennyeződéseket, zsiradékot. A domesztos túl híg koncentrációban nem túl sokat ér, túl töményen meg károsítani fogja a készüléket, akkor már inkább Saniytol, de a Dettol is tökéletes.
2020. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Domestos,víz.. egy törlőkendő... és azzal áttörlöm az egészet,utána papir törlővel.
2020. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!