Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nem furcsa vagy csak én...

Ez nem furcsa vagy csak én nem tudom jól?

Figyelt kérdés

Jelenleg a világon 25423 elhunyt korona vírusos személy van/volt.

Azon gondolkodtam,hogy ha csak a felének van 1 hozzátartozója az 12711 ember.

A mai világban jóformán mindenki ki posztol mindent,ha nem is mindenki akkor is kicsi az esélye hogy 12711 emberből 1 sem.

Nos..most ez a korona vírus mindenhol a legnagyobb téma szinte más nem is lehet olvasni sehol!

Az emberek olyan posztokat is osztanak ami külföldről származik,mert ugye ez egy világjárvány.

nekem az a fura hogy annyi elhunyt embernek 1 hozzátartozójától sem láttam semmit egy közösségi oldalon sem/ezt úgy értem,hogy mindenki posztol minden korona vírus témáról,napra készen és érdekesnek találom hogy senki nem posztról semmit erről./És nekem senki ne mondja hogy ennyi emberből senki nem rak ki semmit.Ha én tudom rosszul akkor elnézést,de én nézelődtem de semmi ilyet nem találtam.

ti?


2020. márc. 27. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Brit nagykövet-helyettest azt pont megerősítette a nagykövetség.
2020. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A világban kb. 1,2 milliárd Fb felhasználó van. Azaz - ha volt is minden elhunytnak Fb-je - akkor is a 25 ezer elhunyt a felhasználók 0,002%-a, másképpen 1 a 48 millióhoz.

Gondolom nem néztél át 48 millió Fb profilt.

2020. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Meghalna a szeretted te posztolnád?


Qrvára nem az az első hogy posztolsz egy szelfit a hullával. Vagy nem értem... mit vársz?

2020. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1, Igen a nagykövetség az igen...

2, Nem néztem át annyi profilt,mert neveket sem tudok,ahogy senki sem. Viszont abban biztos vagyok,hogy ha 1 hozzátartozó is csak 1 posztot felrakna ezzel kapcsolatban azonnal terjedne az interneten és nagyon sok helyre eljutna.

2020. márc. 27. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha FB-on nincs kiposztolva, akkor nincsenek is halottak, ezt akarod mondani?
2020. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3, Nem ez lenne az első dolgom az biztos. De sokan szoktak posztolni ha meg hal valakijük és vannak olyanok akiknek sajnos az az első dolguk..
2020. márc. 27. 20:56
 7/11 A kérdező kommentje:
5, Félre értesz, én nem ezt mondom.
2020. márc. 27. 20:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha azt posztolja is valaki, hogy meghalt egy hozzátartozója, a halál okát nem szokták beleírni (legalábbis én még egy ilyet sem láttam, pedig szoktam látni gyászjelentéseket az Fb-n)
2020. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Tele van a net facebook posztokkal, hogyhogy nem találod őket? Gyakorlatilag minden újság lehozza és megtalálhatóak. Az egy dolog, hogy te nem tudod hatékonyan használni a keresőket, de attól még léteznek.
2020. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9

Te aztán nagyon értelmes ember vagy. Gratulálok 😅

2020. márc. 27. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!