Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biztos, hogy júniusig nem...

Biztos, hogy júniusig nem lesz covid-tetőzés?

Figyelt kérdés
A jelen tendenciák mellett én szinte elképzelhetetlennek tartom, hogy még 3 hónapig el lehessen húzni.
2020. márc. 28. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Te értöl hozzá?
2020. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. :D
2020. márc. 28. 14:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak egyre több nálunk is a beteg, ami jelen helyzetben várható is volt. És még csak március vége van.
2020. márc. 28. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja megjósolni mikor éri el a csúcspontot, ahonnan kezdve majd csökken a fertőzöttek száma. Ilyen renitens magatartás mellett az emberek részéről meg főleg nem lehet megmondani. Minél inkább nem tartjuk be az óvintézkedéseket annál több lesz a fertőzött.
2020. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rajtam nem múlik! Lassan 3 hete vagyok itthon home office-ban. Azóta a legnagyobb "tömeg", ahova mentem, a családi ebéd volt a két családtagommal, és ők is ugyanígy vannak ezzel.
2020. márc. 28. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az országban is annyi a a hülye mint itt a gyíkon,

akkor elég nagy baj lesz idehaza.


Csak ma találkoztam három olyan jellegű kérdéssel, hogy

"ugye te sem hiszed el, hogy van ez a vírus"?!

2020. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy júniusban lesz. Április vége felé. Nyugodtan visszatérhetünk rá májusban.
2020. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nèznèd a tvèt kisfiam,tudnàd h azok az intèzkedèsek amiket most hoz ill hozni fog a kormàny,Az azt a cèlt szolgàlja h ne ojan rohhamossan inuljon meg itt is a vírus mint a többi orszàgokban.Tehàt a lassítàs.Ha így halad minden ès ha sokan OTHON MARADNAK,akkor mèrt ne lehetne elhúzni?Szerintem a te èrdeked is h ellàssanak normàlisan ha oda kerül a sor.Ne pedig azt mondjàk h annyi a beteg h veled meg majd lessz ami lessz, mert hiàba fozeted rendesen a tb èt sajna nem kerül ràd sor.😕😕😕😕😕😕
2020. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!