Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami baj lehet?

Valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Elutaztam külföldre. Idegen helyiség, más kaják. Alig volt székletem, ha volt akkor meg vékony vagy hasmenés. Hazajöttem múlthét szombaton, két hetes önkéntes karanténba vagyok.

Még mindig nincs rendes székletem, valakinek volt már ilyen? Stresszes vagyok, ez is kiválthatja ezt nálam? Nem fáj amúgy semmim, jól vagyok, eszek rendesen.


2020. márc. 28. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hányásig kell inni azt jóvan
2020. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vigyél be több rostot,vizet.
2020. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy baj lenne, mivel ez előfordul távoli országban ha olyan ételt eszel amihez nem vagy hozzászokva. Probiotikummal én megpróbálkoznék, nekem legalábbis hat. És ahogy előttem javasolták sok vizet és rostot. Székrekedésre pedig körtét és lenmagot (ételbe belekeverve, vagy egy pohár vízzel). Nem hashajtó, csak reggel tudsz majd menni. Ezt orvosok is szokták javasolni.
2020. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az idegek elkepeszto dolgokat tudnak produkalni, esetleg egy alapproblemaval egyutt. Pl szerintem ha nem glutenerzekeny vagyok, akkor mas felszivodasi zavarom van, es rapszodikusan valtakozo szekletre idegesseg hasmenest okoz. Ferjemnek viszont szorulast.
2020. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy fent is írták: bőséges folyadékbevitel, rostban gazdag táplálék (gyümölcsök, vagy igyál meg minden nap 2 dl természetes rostos gyümölcslevet) és probiotikum. Mivel akut probléma nem áll fent így orvoshoz nem kell még fordulnod, kicsit felborult az anyagcseréd amit igen, akár a stressz is okozhat.
2020. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon rendesek vagytok!! :)

Most valamiért huzamosan fáj a fejem is, fáj a mellkasom egy kicsit de ez szerintem a stressztől van. Ha ülök, fekszek akkor nem fáj.

2020. márc. 28. 22:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!