Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki szúrt...

Van itt valaki, aki szúrt septumot, de nem steril eszközökkel?

Figyelt kérdés

tanácsot szeretnék kérni. tudom, hogy a legjobb lenne piercingesre bízni, de ilyenkor nem tudok menni sehova, és most sterilizált tűm sincs, amivel ki tudnám szúrni. Valaki szúrta esetleg biztostűvel, úgy, hogy előtte lefertőtlenítette? (alkohol amit a gyógyszertárban lehet kapni)

Ha igen, kérem írja le a tapasztalatait! (Veszélyekkel tisztában vagyok, lehet ki sem szúrom, de nagyon érdekel az ezzel szerzett tapasztalatotok)



2020. márc. 28. 21:15
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, és nőhet rá vadhús?
2020. márc. 28. 21:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csináld!!! Tudod hogyan, hol kell megszúrni? Mit csinálsz ha elszúrod? A tetováló tudja hogyan kell csinálni, ha magadnak csinálod könnyen lehet nem ott jön ki a vége ahova tervezted... fájdalomcsillapítás? Kezed, arcod is fertőtleníted? Mit csinálsz ha begyullad?
2020. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eszednél vagy? Mi a halálért akarsz ilyebkor septumot szúrni?


Ez a világ legértelmetlenebb kockázata jelenleg.


Kb csak a prostizást tartom nagyobb hülyeségnek.

2020. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én annó görbetűvel csináltam abból is a legvastagabbal amit találtam azzal nehéz elrontani, én mindent vastagon lejódoztam tűt/kezemet/a szúrandó területet pedig jódos vattával "eláztattam".

Ha esetleg rászánod magad ne alkohollal fertőtleníts,amiket mostanában árulnak dettolos- sebre való cuccok sokkal jobbak, fájdalomcsillapításra masszív jegelés a legjobb,előtte utána.

2020. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) és persze, az arcomat és a kezemet is fertőtleníteném, a fülemet egyszer rajzszöggel böktem át, annak már jó egy éve, és azóta megvan, semmi baja nem lett. tudom, hogy ez nem jelenti azt, hogy ezzel nem lenne baj, de egyelőre nem szúrom ki. mindenkinek szep napot:)
2020. márc. 29. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!