Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett a köldökömmel?

Mi történhetett a köldökömmel?

Figyelt kérdés

Ha még az éjféli vacsora előtt állsz, ne olvasd tovább :)

Tegnap kezdődött, arra lettem figyelmes, hogy nagyon büdös a köldököm. Akkor éreztem, mikor wc előtt feljebb húztam a felsőmet és az alatta lévő topot. Este láttam, hogy egy két kis száraz darabka van benne és a környékén. Mikor ezeket kimostam, láttam, hogy kicsit pirosas a köldököm belseje, mintha be lenne gyulladva. Szépen kimostam, aztán jobb lett, de ma délután már megint nagyon büdös volt,és benne lévő kis sárga száraz darabkák mèg a topom belsejére is ráragadtak. Piros a belseje, és enyhén viszket. Ez mi lehet?


2020. márc. 28. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A Wiki egy aranybánya... :)

[link]

2020. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj első,köszi, de én nagyon nem erről beszélek. Nem szösz volt benne, valami egészen más. Olyasmi anyag, mint a csipa reggel a szemben pl. És a büdösödés, pirosság, gyulladás sem köldökszöszre utalnak.
2020. márc. 28. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írod is, valószínűleg begyulladt. Mosd rendszeresen, naponta többször, alaposan lehetőleg valami antibakteriális szappannal. Levegőztesd, ha van rá mód, minél kevesebb ruhával takard, amíg rendbe nem jön.
2020. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!