Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhén zsibbad a bal kisujjam...

Enyhén zsibbad a bal kisujjam es a tenyer alatta levo resze mar 2 napja, elmulik magatol?

Figyelt kérdés

Felelotlenul bemelegites nelkul edzettem tricepszre es ereztem h megerolteti a konyokomet de folytattam. Aznap vagy masnap jott elo hogy elzsibbadt a fent emlitett terulet es azota is enyhen de zsibbad.

Eszrevettem h erzekeny a konyokom is es eszrevettem ha jegelem a konyokomet akkor enyhul az erzes de utana hamar visszater.

Azt gondolom hogy ott valami bedagadhatott es nyomja az ideget, vagy ilyesmi.

Illetve az is teny, hogy amiota ez a karanten van azota kb folyamat a laptop elott ulok dolgozom tanjlok stb ...

Most nem tudm h jelen helyzetbe lehet e egyaltalan ezzel orvoshoz menni a koronavirus miatt stb


2020. márc. 28. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is zsibbad már 2 éve,úgy ahogy leírtad .

Nekem volt lehetőségem rákérdezni.Nyaki porc korong nyomhat 1 idegszálat.Nekem egy súlyos betegség után jött hirtelen .

Nekem ez már igy marad,bele nyugodtam .

2020. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Uh

En most ugy erzem mintha kezdene elmulni

De meg erzem

2020. márc. 29. 18:15
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha a jövőben vkit érdekelne, mert hasonlóakkal küzd akkor nálam pár hét 2-3 hét múlva fokozatosan elmúlt. Teljesen.

Magától múlt el, nem voltam orvosnal a korona miatt.

Am neha bekentem fenil butason kremmel es jegeltem is... mert ezektol azt ereztem jobb

2020. jún. 6. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!