Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell szedni a Letroxot...

Hogyan kell szedni a Letroxot pajzsmirigy alulműködésre?

Figyelt kérdés
Az nagy probléma, ha felkelek és kb. 1 óra múlva veszem be a gyógyszert, ezután 20-30 perccel eszem? Nem szoktam rögtön reggelizni, ha felébredek. De szükséges lenne mégis bevezetnem, hogy amint felkelek beveszem és fél óra múlva valami ennivalót mégis magamba tuszkolok? (Persze nem szóját vagy tejterméket...)

2020. márc. 29. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Fél órával reggeli előtt a hivatalos orvosi ajánlás minden pajzsmirigygyógyszernél.

De miért nem olvasod el a használatibutasítást??? Ott is le van írva! Nés persze google is a legjobb barátnőd...

[link]

2020. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párom felkel,beveszi a tabiját aztán elmegy fürödni és eszik, kb fél óra telik el a tabletta bevétele és a kaja között.Reggelizni mindenképp érdemes és egészséges is.Kezd pár falattal, aztán ahogy hozzászoksz növeld a reggelid mennyiségét egy idő múlva már ébredéskor éhes leszel.
2020. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi a lényeg,hogy nagyjából mindig egy időben vedd be és utána fél óráig semmit ne egyél-igyál. Nekem gázos,mert ébredés után kell a kv,szóval fels szoktam magam ébreszteni 6 körül,beveszem és alszok még egy órácskát.
2020. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En felkelés utan beveszem, és van hogy 45-55 perccel utána eszem. Nem látok különbséget aközött, mintha 30 percel rá reggeliznék meg. Szóval ébredés utan ha beveszed, és 45- 50 perc múlva eszel az szerintem nem gond. De lehet tévedek.
2020. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Van olyan hely, ahol 30 percet mondanak, van ahol 1 órát, hogy várni kell.


Ha több mint 30 perc az a jó, csak az a lényeg, hogy ne éheztesd magad (tehát ne felkelés után 4 órával egyél) mert az a pajzsmirigyeseknek nem tesz jót.


Én mindig azt csinálom, hogy felkelek, lenyelem a pirulát víz nélkül (a víz elindítja az emésztésemet, és rögtön éhes leszek ezért kerülöm) aztán elvagyok egy fél órát/órát és utána reggelizek. De van hogy másfél órával később.

2020. márc. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy utána fél órával egyél, hanem hogy utána ne egyél fél óráig.
2020. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mennyire nagy probléma ha nincs meg a fél óra?

nem arra gondolok hogy beveszem és már reggelizek, hanem ha a fél óra helyett csak pl 20 percet várok?

2020. jún. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!