Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Múlt héten pénteken megcsípte...

Múlt héten pénteken megcsípte a fejemet egy méh. Lehetséges ettől, hogy most az elmúlt 3 napban egyfolytában heves szívdobogásom legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát ami történt: pénteken megcsípett egy méh a fejemen (konkrétan a fejtetőmet,ahol haj is van). A fullánkot sajnos nem sikerült rögtön eltávolítani, csak kb. 15 perccel a csípés után (ahogy olvastam így még több méreganyag juthatott be). Ekkor nem lett semmi bajom, nem léptek fel kiütések meg egyéb allergiás reakció, viszont ami feltűnt, hogy estére bedagadtak az erek a nyakamon és másnap reggelre nagyon fájtak. Egyébként azóta is még egy kicsit meg vannak dagadva, de már múlik el. Aztán vasárnap hajat mostam és miközben szárítottam a hajamat feltűnt, hogy a homlokom meg van dagadva. Valószínűleg a hajmosással bejuttattam a mérget a bőröm alá. Felhívtam az orvost, azt mondta ez lehetséges reakció, de így 2 nappal a csípés után nincsen vele semmi gond, el fog múlni. Tényleg ez is múlik már el, csak reggel felkelés után táskás az ödéma miatt a szemem, de a nap folyamán eltűnik. Ami jobban zavar, hogy kb. 3 napja egyfolytában erősen ver a szívem, meg szorító érzés van a mellkasomnál. Lehetséges, hogy ez is a csípés miatt legyen?

2020. márc. 29. 21:09
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia. Szerintem ez már nem a méh csipes miatt van, hanem mert stresszelsz miatta. Pánik miatt szokott szívdobogásérzés érzés lenni és a mellkasi diszkomfort is annak tudható be. Nyugodj meg. Semmi baj sem történt szerencsére. Citromfű tea, kis pihi, jóga légzés. Semmi baj. Most mindent jobban felveszünk,ebben a hülye helyzet Ben, mindenen jobban megijedünk,de nem szabad.
2020. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igyekszem megnyugodni:)
2020. márc. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!