Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenne egy problémám a fülemmel...

Lenne egy problémám a fülemmel, ami a mai napon történt meg először. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Reggel úgy keltem, hogy a bal fülem be volt dugulva, alig hallottam valamit, aztán mostanra kitisztult, de így meg folyamatos sípolást hallok a bal fülemben. Mi lehet ez? Ha nem múlik el forduljak orvoshoz?

2020. márc. 30. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Reméljük a legjobbakat, de nekem rossz hírem van: velem ugyanez történt kb. 15 éve, és azóta is megmaradt a fülzúgásom (sípoló hang)

Szedtem értágító gyógyszereket de semmit nem értek.

Az orvos szerint volt egy kisebb érelzáródásom azon a tájékon, az okozta ezt, és ha rögtön elmentem volna orvoshoz akkor talán tudtak volna tenni valamit. De én sajnos vártam hetekig, hátha elmúlik a sípolás a fülemben.

Mindenképp menj el dokihoz, minél hamarabb.

2020. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezzel mit tudnak csinálni? Műteni kell, vagy hogyan tudják megvizsgálni?
2020. márc. 30. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

A kulcsszó az idő, ezért írtam hogy minél előbb menj el dokihoz, talán Nootropilos infúzióval visszafordítható vagy csökkenthető. Én is kaptam, de akkor már késő volt.

Nem tudom milyen egyéb terápiák vannak még erre.

Én már hozzászoktam és együtt tudok élni ezzel, de kezdetben hónapokig az őrület határán voltam, nem tudtam aludni, koncentrálni, nem akartam elfogadni hogy már életem végéig együtt kell élnem ezzel.

Irány a doki minél előbb, csak ezt tudom ajánlani.

2020. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És most a vírus idején hol tudnák ezzel a problémával orvoshoz menni?
2020. márc. 30. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!