Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas vérnyomást hogyan elhet...

Magas vérnyomást hogyan elhet lecsökkenteni viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés

Ma 18-ig kell eladnom a matekleckét, amiből van 5 feladat, de minden feladat kb 1,5 oldal. Iszonyat ideges vagyok, ha nem sikerül valami legszíveseben összetépném a füzetet. Folyton elrontom, még a másolós résznél is a felét teleírom hibával, NEM BÍROM!!!!


Nem tudom mennyi a vérnyomásom, de feltételezem, hogy nagyon magas. SÜRGŐSEN le kell vinnem. Milyen megoldások vannak? max 30 percen van rá...


2020. márc. 31. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb a vérnyomáscsökkentő, de mivel ez neked valószínűleg nincs így sehogy. Vegyél egy hideg zuhanyt. A jövőre nézve meg szedjél MagneB6-ot.
2020. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nincs vérnyomáscsökkentőm. Hiába megyek el zuhanyozni, utána rettentően fog dobogni a szívem, telejsen felesleges. Az a baj, hogy olyan ideges vagyok ,hogy nem tudok gondolkozni.


és a magas vérnyomás miatt szívdobogás érzésem is van, ami már évek óta tart, szóvak már évek óta sík ideg vagoyk. nagyon diegesít, hogy minden egyes dobbanását érzem és hallom. Megőrülök!!!

2020. márc. 31. 15:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne halassz mindent az utolsó percre. Akkor nem leszel ideges, ha nem vagy kész.
2020. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

NEM a vérnyomásod magas, csak egyzeüen ideges vagy.

HA netán beszednél gyógyszert rá, akkor egyrészt rosszul lennél, másrészt meg tönkreteszed a szervezetedet.

2020. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked nem a vérnyomásoddal van baj. Mikor kaptad a feladatot?
2020. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ma délben kaptam... nem vagyok hülye, nem halasztok mindent a legutolsó pillanatra.
2020. márc. 31. 15:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Oké, itt az oldalon próbáltál már segítséget kérni? Van ilyen jellegű kategória. Velem is előfordult már, hogy nagyon beletört valamibe a bicskám, ez van, kérj segítséget. Vérnyomáscsökkentő nem kell.
2020. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Először mérd meg a vérnyomásod aztán lehet esetleg gyógyszert szedni.
2020. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt van a kategória, ahol kérdezned kell: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..
2020. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs egy vérnyomásmérő otthon? Mérd meg a vérnyomásod, ha 170 fölé megy, kihívhatod az ügyeletet is, ők segítenek.
2020. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!