Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fül égés minek a jele lehet?

A fül égés minek a jele lehet?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, még nem vagyok 20 éves, a vérnyomásom mindig inkább alacsony volt, nem pedig magas. Nem szedek hála az égnek semmilyen féle gyógyszert, volt nem túl régen kivizsgàlàsom is, és szerencsére mindent rendben is találtak nálam. Azonban kb egy hónapja minden nap ég a fülem néhány percig, nem tart sokáig maximum 10 perc mindig, hol a jobb ég, hol a bal, szerencsére egyszerre a kettő sosem. Az arcom nem ég, lázam nincs, más tünetem sincs. Nem viszket a fülem, a hallàsom rendben van (volt hallásvizsgàlatom is pár hónapja), "csak" ég a fülem. Mondjuk mostanában elég stresszes vagyok a jelenlegi helyzet miatt, aminek köszönhetően kint ragadtam külföldön is, és mióta kint vagyok azóta tapasztalatom ezt a tünetet is magamon. Orvos nincs, és el sem làtnànak, szóval jelenleg ez sem játszik. Minek a jele lehet ez? Tapasztalt már valaki hasonlót? Esetleg a stressz és a folyamatos idegeskedés miatt lehet? Mióta itt vagyok szinte folyamatosan ideges vagyok, és nem bírok lenyugodni.

Kérlek titeket csak értelmes választ adjatok, trollok kíméljenek!


2020. márc. 31. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A szégyen miatt van! Hogy mit, és miért szégyellsz, azt nem tudom.
2020. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tinikoromban egy evig is volt, viszont azutan, hogy sapka nelkul hidegben voltam kint. Utana spontan elofordult, de egyertelmuen egy hidegben valo fazas utan.
2020. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!