Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Forduljak ezzel orvoshoz...

Forduljak ezzel orvoshoz szerintetek?

Figyelt kérdés

Az arcomon volt egy halvány pici barna anyajegy, tényleg alig látszott. Két napja azonban pont a kellős közepén kijott egy csúnya piros pattanás. A pattanás elhalt, és a sebes bőr le is esett, véletlenül lekaptam. A helye még kicsit piros, viszont ahogy nézem az anyajegy sehol.

Lesz valami bajom?



2020. márc. 31. 19:34
 1/1 Hellmano ***** válasza:
Nekem van a hátamon egy nagyobb anyajegy, ami egyszer leszakadt, mert felmásztam a vízes cseresznyefára és lecsúsztam és pont egy karó mellé estem, ami végighorzsolta a hátam (még szerencsém lett, hogy nem nyársalt fel) és pont leszakította az anyajegyemet ez volt már 20 éve, azóta visszanőtt az anyajegy ugyanúgy és nem lett semmi baja. Neked is , majd visszajön a régi formájába több, mint valószínű, de ha parázol nézesd meg valahol.
2020. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!