Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől kellemetlen szagú a...

Mitől kellemetlen szagú a lábam? Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Rendszeresen tisztálkodok, a lábamat is bele értve. Viszont nagyon fázós vagyok, ezért szinte állandóan zoknit húzok, éjjel- nappal, keveset szellőzik a lábam. Gyanakodtam gombás elfertőződésre, emiatt szoktam ápolni, Canesten meg Sana gombaölő krémmel. A cipőmet is mindíg befújom belül szintén, ez a lábszag azonban mégsem akar megszűnni. Elég kellemetlen szagú. 34 éves nő vagyok és nagyon kellemetlen, amikor leveszem a zoknimat.

2020. ápr. 1. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen cipőt, és zoknit használsz?
2020. ápr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak 100%pamut zoknit vegyél. Ha egy cipő egyszer bebüdösödik, akkor az is marad. Vegyél új cipőket és használj kinofungin sprayt. Gyógyszertárban lehet kapni, gombaeellenes hatású, de "sima" lábszag ellen is jó.
2020. ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lábujj köörmein nincsenek elváltozások? Szódabikarbónás vízben áztatni 20 percig esténként. Vagy erős fekete teát készítve, benne 20 percig áztatva. A zsálya is jó, de az ecetes víz is.:)

[link]

2020. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!