Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 3 hete önkéntes karanténban...

Csintus kérdése:

Ha 3 hete önkéntes karanténban vagyok akkor is elkaphatom a korona vírust? Mennyi idő alatt jelentkeznek tünetek, és ha jelentkeznek kb. meddig tart?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó két kérdés teljesen értelmetlen, mert személyfüggő.

Az elsőre pedig: találkozol emberekkel?

2020. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, az ebédet leteszik az ablakba. Onnan gumikesztyűben beveszem. A műanyag dobozt hypoval fertőtlenitem. Ha tejet stb. hoznak ugyanigy járok el
2020. ápr. 2. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehetsz.
2020. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy nem valoszinu, hogy elkapod. Az lehet, hogy mar a karanten elott elkaptad, de tunetmentes fertozott lettel, de ebben az esetben sem valoszinu, hogy meg mindig beteg vagy.
2020. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is ezt toljuk, kivéve az ebédet.

Azt mi főzzük... nem bízunk a kifőzdékben.


Szerencsére minimális esélye és a kifőzdék remélhetőleg maszkban és kesztyűben dolgoznak.


...

Élelmiszeren relatíve kis kockázatú.

2020. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem önkormányzat hozza. Rokkantnyugdíjas vagyon többszörösen veszelyeztezett (rák egyéb krónikus betegségek )ezért is döntöttem az önként karantén mellett . Boltba sem megyek.
2020. ápr. 3. 00:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Így tényleg nem valószínű.
2020. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!