Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szerintetek müködhet...

Ez szerintetek müködhet fájdalom mentesen?

Figyelt kérdés

Szóval elvileg az ember 3 napig bírja viz nélkül.


3 napon keresztül dupla adag altatón szednék be mindig amikor ébren vagyok. Elvileg 3 nap alatt kiszaradnek vagy az álom elnyomná a szemem.


Lehetséges lenne fajdalom nélkül örökre elaludni?


egyszer felirattam már altatót a haziorvossal mondvan muszakolva dolgozok és nem tudok átálni irt vmi recepteset de nagyon gyenge volt mert amikor az összeset bevettem azon kivül hogy aludtam 16 órát meg 2-3 napig émelyegtem nem igazan volt hatása.


Lehet vmi gyengét adott de erősebbet nem irna fel így is már 3x voltam nála.


Szóval 1-2 hónap mulva ez elvileg müködhetne?


2020. ápr. 2. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a lehető legrosszabb öngyilkossági stratégia.


Legyen már eszed 😃.


Különben meg mi az ami bánt? Halálos beteg vagy?

2020. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Agykárosodással járhat.
2020. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős eset volt, hogy valakit a begyógyszerezés után "megmentettek" - csak éppen vak lett. Elhalt az agyában a látóközpont a bogyóktól...
2020. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szomjan halás mint öngyilkossági forma?

hümm hümm

Azthiszem az inkviziciós kinzások is "emberségesebb" halál nemek voltak:)

2020. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is többnyire jóval hosszabb ideig kibírja az ember víz nélkül -kivéve persze sivatagban, 40-45 fokon. Alvás közben lelasulnak az életfunkcióid, így még tovább bírod.


A legtöbb altatóból nem tudsz annyit bevenni, hogy több napig aludj. Bizonyos mennyiség után többnyire kihányod, esetleg más úton távozik. Régen voltak ilyen altatók (nem akarom sorolni), de azóta "gondoltak" azokra, akik ilyen célra használnák.

2020. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!