Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az anyajegyemmel lehet valami...

Az anyajegyemmel lehet valami probléma (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
A jobb bicepszemen van egy kb. 7 mm átmérőjű nem kiálló anyajegy, amellyel eddig nem volt semmi probléma (20 éves vagyok). Jól el van határolódva és a színe sem változott, de tegnap este nyomás hatására el kezdett fájni, ami nem múlt el. Azon gondolkoztam, hogy lehet csak meg van erőltetve, de akkor miért csak az anyajegy, illetve közvetlen mellette fáj, ha megnyomom? Érdemes elmenni bőrgyógyászhoz vagy várjak vele, hátha elmúlik? Egyáltalán van a vírus miatt bőrgyógyász?

2020. ápr. 3. 09:21
 1/4 anonim válasza:
A bőrgyógyászat is szünetel most szerintem. Hogyan nyomtad meg? Nem sérült meg máshogy??
2020. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha megnyomom az ujjammal, akkor enyhe fájdalmat érzek. Tegnap sok nehéz dolgot pakoltam és pár érezhetőbb ütés érte, de sérülésnek semmi nyoma.
2020. ápr. 3. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ott utotted meg, ennyi. Ne aggodj, nekem is volt ilyen. :)
2020. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, az idő múltával én is ezt valószínűsítem, csak ugye az internetbe bármit is írsz be, azt adja ki, hogy rákos vagy. :D
2020. ápr. 7. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!