Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírusos vagyok? Pls...

Koronavírusos vagyok? Pls komoly kérdés

Figyelt kérdés
Ket hónapja mar atestem a szezonalis influenzan, most viszont érzem hogy fáj a torkom :( nem magam miatt de anyukám krónikus beteg és 57 éves nagyon féltem és ha tölem. Elkapná és valami komoly baja lenne, én megis ölném magam... Inkább én haljak meg benne mint ő a virusba pls szerintettek komolyabb. Tünetekkel jelenkezne? Köhögni nem köhogök 22 éves vagyok.. Tudom kicsit túlzás amit most írtam sorokat de egyebkent is félek minden betegségtől
2020. ápr. 3. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel senki nem tud itt diagnózist felállítani, így erre nem lehet válaszolni. Ha aggódsz, hívd fel a háziorvost.
2020. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tünetek változóak. Az esetek 80%-ában enyhe lefolyású, megfázás szerű tünetekkel. De van, akinek meg semmilyen tünete nincs.
2020. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Sajnos multhéten elhunyt a háziorvosom igy nemtudom most kihez tartozom, valszeg kapok értesitést

2. Tehát ha elkapná a család, még ha nemis egeszségesek lehet túlélnék? Szerdan csinálnak rajtam koronavírus tesztet..mert a munkahelyemen elbocsájtottak, és egészségügyben helyezkedtem el ideiglenesen ahol ez kötelező megcsináltatni. Igy elöbb lehet hülyeség lenne bárhol tesztet csinálni.

2020. ápr. 3. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hordj maszkot otthon is, ha egy légtérbe mész anyukáddal. Ő is vegyen fel egyenlőre. Sajnos így nem lehet megmondani, mert fiataloknál tünetszegényen is lehet fertőzött valaki.
2020. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem már hetek óta fáj a torkom
2020. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hétfőn kezdődött nálam a torokfájás, 2x hőemelkedésem volt, folyik az orrom. Nem hinném hogy koronás vagyok :)
2020. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!