Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kilót lehet...

Szerintetek hány kilót lehet lefogyni egy hónap alatt, ilyen életmóddal? (Több lent)

Figyelt kérdés
Mivel most karantén van nem fogok tudni olyan sokat mozogni (suliba ménes-jövés, vásárlás stb.), de attól függetlenül megpróbálok itthon tornázni, szobabiciklim is van szóval azzal nem lesz nagy baj. Kenyeret/sütit is teljesen kiveszem az étrendemből és a csokival ( a nagy gyengémből ) is hetente egyszer max. kétszer eszek. Illetve sok vizet és amennyi gyümölcsöt csak tudok eszek. 84 kg vagyok, 168 cm (szóval nem nézek elfojtnak) és 75 kg szeretnék lefogyni egy hónap alatt. Őszintén bevallom nem igazan fogyókúráztam (ha ez annak számít), de igazából ez a testalkat öröklődik a családban, szóval ne gondolja senki sem azt, hogy egész nap az ágyon ülők és zabálom a chipset és iszom a kólát. És szerintetek ez a súly nagyon kövérnek számít vagy még csak a duci kategóriába esik? És ezzel az életmóddal le lehet fogyni egy hónap alatt 9 kg?

2020. ápr. 5. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Elhízott kategóriába tartozol még kilenc kilóval könnyebben is. Kezdj el odafigyelni mit és mennyit eszel, sportolj rendszeresen mert fiatal korban sokkal könnyebb változtatni. Azzal meg ne alltasd magad h örökölted, nyilván hizni attól lehet amit megeszel.

De fiatalkorban könnyedén el tudsz érni egy optimális testsúlyt. Ha eddig sok édességet, sütit, Üdítőt fogyasztottal akkor mar Attól is fogyni fogsz ha ezeket elhagyod.

2020. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Én mindig is ilyen voltam. Már kis koromtól fogva, és akkor már akkor sem ettem egészségtelenül. És igen, én erre fogom! Bevallom volt egy olyan időszakom, amikor tényleg ettem chipset, meg hasonlókat, de az csak 2-3 hónapig tartott. És ha elolvastad volna FIGYELMESEN amit írtam, akkor azt már tudnád, hogy én nem olyan vagyok, aki az ágyban fekszik és zabál. Vannak ilyen emberek, akik genetikailag ilyenek, DE nem csak érre fogom. Természetesen én is hibás vagyok valamilyen szinten, de na, vannak ilyen emberek is, akik nem csontsovanyan születnek.
2020. ápr. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!