Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne beszéljek...

Mit tegyek, hogy ne beszéljek az álmaimban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnézést, ha nem ide való a kérdés. Ejjel telefonálni szoktam a haverokkal és van, hogy elszoktam aludni. Par napja mondtak, hogy beszélek álmomban. Főként a legjobb barátnőm egyben, az a lany akire nem csak baratkent tekintek (tud rola, hogy hogyan tekintek rá), őt szokom emlegetni. Meg szoktam káromkodni és állítólag sucid dolgokról beszélni és hangosan kiabálni stb..

Valaki légyszives segítsen mit csináljak, mert nem bírom feldolgozni, hogy mikről beszélhetek! 😔

Köszi a válaszokat!



2020. ápr. 5. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én állandóan beszélek álmomban, és? xD
2020. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tenyleg igy van, ez egy REM alvas rendellenesseg, es nem lehet tenni ellene. Normal korulmenyek kozott ha almunkban mozgunk, beszelunk, a valosagban nem. De egyes emberek akkor is. A ferjem alvajaro, beszel folyamatosan, keze, laba jar. Utanaolvastam, elhiheted.

A telefonod azert alvas elott tedd le, ha nem vagy ellazulva, jobban elojon.

2020. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!