Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mikortól lesz...

Szerintetek mikortól lesz teljes kijárási tilalom, ha lesz? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sajnos én már kb. 2 hónapja táppénzen vagyok egyéb betegség miatt. Nagyon rosszul viselném, ha egyáltalán nem mehetnénk ki.

2020. ápr. 6. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz.
2020. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem se lesz.
2020. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem húsvét vasárnap-hétfő, legalábbis remélem, hogy bevezetik.
2020. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Virológusok szerint a vírus tetőzése előtt két héttel van a legtöbb értelme a kijárási tilalomnak. Akkor jelentősen laposabb lesz a fertőzési görbe. Ha túl korán, akkor nincs meg a kellő hatása, ha túl későn vezetik be, akkor már nem változtat semmin.
2020. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Péntektől, szigorú ellenőrzéssel.

Nagyon beverné a szöget a rokonlátogatás most...


Legalább 500 ezres büntetés kellene a megszegőknek.


Ráadásul ez most abszolút felesleges "szórakozás". Semennyire nem támogatja az ipart, hanem egy hatalmas járványt idéz elő, és teljesen értelmetlen volt minden eddigi áldozat. Gazdaságilag sokmilliárdos kárt okozna a rokonosdi most.

2020. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Én is azt gondolom egyelőre, hogy nem lesz, és nincs is rá szükség jelen helyzetben.
2020. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Teljes kijárási tilalom = semmilyen indokkal nem mozdulhatsz ki a lakásból. Ezt nem fogják bevezetni. Kisebb szigorítások még elképzelhetőek, főleg hogy szeretnék megakadályozni a húsvéti rokonlátogatás-dömpinget. Várhatóan csütörtökön jelentik be. Ha akkor sem, akkor nem várható további szigorítás (csak ha nagyon eldurvulna a helyzet).
2020. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem lesz. Mindenki egyéni döntése, hogy betegíti meg a saját családját. Egén felelősség, hogy ki indul vándor útra húsvétkor.
2020. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljes kijárási tilalom nem lesz, arra akkor lenne mód, ha az otthon maradókat akadálytalanul el tudnák látni (nem mindenki vásárolt fel egy fél áruházat). Nagyobb korlátozásra számítok inkább a jelenleginél, de nem teljes kijárási tilalmat.
2020. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Két helyről hallottam azt, hogy április 12-től. Nem tudom, honnan veszik.
2020. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!