Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalom csillapító gyomor...

Fájdalom csillapító gyomor gondok esetén?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy mütétem ami után sok antibiotikumot és fájdalomcsillapítót kellett szednem, hetekig. A gyomrom annyira kikészült tőle hogy már az is bántja ha csak idönként veszek be cataflamot. Viszont vár még rám egy bölcsességfog műtét, volt már, tudom hogy utána kell a fájdalomcsillapító. Előre félek a műtéttől h a gyomrom hogy fogja bírni a sok gyogyszert. Illetve egyébként sem tudom mit szedhetnék ha időnként fájdalomcsillapítót kell szedjek. Milyen gyomorvédö javasolt?
2020. ápr. 7. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Algopyrint. Az nem bánja a gyomrot. Savlekötőnek meg Quamatelt, de az receptes.
2020. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Probiotikum
2020. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Probiotikum a belekre hat, NEM a gyomor nyálkahártyájára!
2020. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyomorvédőként protonpumpa-gátlót adnak ( PPI) kérj a háziorvosodtól! Megértelek, az én gyomrom sem bír már semmilyen NSAID-t.Pedig a fogra a cataflam a legjobb-
2020. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!