Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik azt hiszik, hogy az 5G...

Akik azt hiszik, hogy az 5G okozta a koronavírust, hogyan képzelik el?

Figyelt kérdés

Nálunk szerencsére nem olyan elterjedt ez a baromság, de honnan szedik néhányan ezt az "5G okozza a koronavírust"?

Egyik részről 190 országban van koronavírus, köztük szigetországokban, ezzel szemben 5 országnak van 5G adó tornya.

Ha ettől eltekintünk, hogy okozna bármilyen rádió frekvencia vagy egyéb hullám LÉGÚTI panaszokat?


2020. ápr. 8. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Az 5 g az egy gyilkos. Dupla annyi rákos lesz mint eddig.
2020. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kábé úgy mint az ősrobbanást: először volt a semmi, aztán ez a semmi felrobbant és létrehozott mindent, amit ismerünk.
2020. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert idióták. Addig jutottak, hogy ahol van 5G, ott több a koronavirus beteg. Azt nem fogták fel, hogy a szolgáltatók ott pilotolják az 5G-t, illetve ott van értelme, ahol nagy a népsűrűség, és alacsonyak a távolságok. Jéé, pont az, ami egy járványnak kedvez.
2020. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát én olyan agymenést olvastam nemrég, hogy a chemtrail tartalmazta már évek óta a vírust, amit szétszórtak a világon, és most az 5G tornyokkal "aktiválták" hogy tényleg betegség legyen.

(Szeretném felhívni a figyelmet hogy ez NEM az én agyszüleményem, és messziről elhatárolódok tőle, de vannak akik ezt elhiszik....)

2020. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Így van, most a konteóskörökben ez az elterjedt marhaság, dehát akiknek a középiskolai természettudományos ismeretek elsajátítása is meghaladja a képességeit, attól nem lehet többet elvárni.
2020. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Az egyszer biztos hogy valami nagyon nemkóser ebbe a világba. Amikor már a stegény embert úgy ellehetetlenitik hogy a munkáját is elveszik. Es semmi támogatast nemkap. De ugyhirdeti magat a kormány hogy igy úgy segit. De látszatja meg nincs mert a boltokba sokkal dragább minden kirugasok vannak és állásidőtse fizetnek.
2020. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem er annyit, hogy epeszu ember miertet keressen.
2020. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
#5, ennek mi köze volt a kérdéshez? Amúgy a te nyomorod, oldd meg te, senki sem mondta, hogy fel kell élni a teljes fizetésed koccra.
2020. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

5G vilagterkep, kicsit tobb mint 5 orszagban vannak ilyen tornyaik.


[link]


En nem tudom, hogy mi az igazsag, a valodi igazsagot ugyse fogjuk megtudni. Az azert elgondolkodtat, szemely szerint, hogy miert kell ezeket a konteokat ennyire cenzorazni, youtube-rol 4 ora alatt eltunnek az ezzel foglalkozo videok.

Ha tenyleg akkora szolasszabadsag van, akkor az embereknek szabad lenne barmilyen velemenyt nyilvanitani.

De ezt valahogy nagyon-nagyon el akarjak folytani.


Ja, amugy nem erdekel igazan a dolog, de felmerulnek azert erdekes kerdesek.

2020. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!