Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kijöhetett a szegecs a csontom...

Kijöhetett a szegecs a csontomból? Bokatörés.

Figyelt kérdés

Pár napja vették le a gipszet, és elvileg ráállhatnék, de nem tudom a lábszáram egyenesbe rakni és ránehezedni, mert valami a bokámnál feszít. (sem kifeszíteni a lábam).


És ma vettem észre, hogy a műtéti heg mellett közvetlenül van egy dudorodás, mintha valami lenneott.. és gyanús, hogy valami kicsúszott vagy valami, mert amikor mozgatom, akkor abban a pontban érzem a feszítést.

Mit csináljak?


2020. ápr. 8. 16:38
 1/7 MancsWolf ***** válasza:
Hívd fel az orvosod. Mást innen úgy se tudunk mondani.
2020. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom felhívni, meg szerintem nem is hívhatnám.

Jelen helyzetben meg pláne, még a házi orvos se jönne ki.

Bejutásom meg nem tudom megoldani az SZTK-ba :/

2020. ápr. 8. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne hívhatnád?
2020. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig ezt az orvosnak, aki műtött LÁTNIA kell. Ha valami, EZ nem halasztható. Ha máshogy nem jutsz be, mentősszállítást kérj!
2020. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MancsWolf ***** válasza:
De. Pont hogy azt mondják jelen helyzetbe hogy előbb hívni kell az orvost. És majd ő eldönti fogad e. Te esetedben 100% hogy fogadni fog.
2020. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam a kórházat


Leráztak, "nem érnek rá".

Bejutni meg nem tudok kivel, mivel most, meg necces is a helyzet ugye.


De lassan szted a pszihiátra csak bejtok...

2020. ápr. 10. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább! Ne hagyd magadat lerázni. Mond, hogy iszonyatosan fáj és feszít, nem használ a fájdalom csillapitó. Úgy érzed ki dudorodik a csavar. Nem tudsz rá állni. Ez sűrgősségi eset. Kell egy röntgen.
2020. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!