Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy anyajegy-elt...

Hogyan zajlik egy anyajegy-eltávolítás? Mit lehet érezni közben?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy dolog, nem kell félni tőle. Felfekszel egy műtős ágyra, a bokádra csíptetnek egy elektromos vérzéscsillapító cuccot. Kapsz helyi érzéstelenítést. Aztán mikor teljesen elzsibbadt akkor kivágja és összevarja a helyét. Kapsz rá kötözést és kész is.
2020. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nem volt még soha semmim érzéstelenítve, olyankor a matatast erzem, csak a fajdalmat nem? :)
2020. ápr. 9. 14:39
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van amikor abszolút nem érzel semmit, még matatást sem. Nekem tenyeremmel kellett egy fém lapra tapizni közben, elég nagy területet kaptak le a fejemről, de semmit nem éreztem.
2020. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem fájdalmat, sőt szinte semmit
2020. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a matatást sem


Előző voltam

2020. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tul vagyok rajta, kicsit nehezen jezdett el hatni az érzéstelenítő, az eleje rossz volt, utana már nem.

Nektek is csipett/egett masnap?

2020. ápr. 10. 07:24
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, azért egy pár napig húzódik meg néha égő érzés, de ez mondjuk attól is függ, hogy ki csinálja és milyen módon varrják össze. Nekem a kisebbiket mikor levették, soha semmit nem éreztem.
2020. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, most már kezd jobb lenni. :)

Ez elég nagy volt, olyan 4 cm-es a varrat.

2020. ápr. 10. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!