Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma fizikai munka végzése...

Ma fizikai munka végzése közben majdnem elájultam, illetve ezt követően megfájdult a nyaki ütőerem, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Ma volt egy kis fizikai munka és egyszercsak elkapott egy olyan érzés mint amikor mindjárt elájul az ember. Aki ájult már el, tudja milyen érzés ez. Ittam egy pohár vizet, ezt követően pedig a nyaki ütőerem megfájdult. Mi okozhatta?

18/F



#fájdalom #rosszullét #Nyaki ütőér
2020. ápr. 13. 00:34
 1/5 A kérdező kommentje:
4 éve mikor kórházba kerültem calici vírus fertőzés következtében akkor az EKG vizsgálat eredménye rossz lett, ha számít valamit. Kivizsgálva azonban nem lett, mert nem kaptam időpontot.
2020. ápr. 13. 00:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Kardiológia probléma, főleg hogy az EKG is mutatta az eltérést - nem venném félvállról. A járvány végén mindenképpen menj el alaposabb kardiológiai kivizsgálásra akár előfordul újra a jelenség, akár nem!
2020. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak vérnyomásproblémáid?
2020. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla. Nagyon rég nem mértem vérnyomást.
2020. ápr. 14. 01:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás okozhat ilyen tünetet.Sok esetben észre sem veszi az ember,hogy magas a vérnyomása.Mindenesetre nem normális dolog,ha teheted vizsgáltasd ki magad.
2020. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!