Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor fog tetőzni...

Szerintetek mikor fog tetőzni Magyarországon a járvány? (COVID-19)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Rengeteg olyat hallani,hogy tudósok,illetve vírusszakértők jósolnak a vírussal kapcsolatban,az operatív törzs sajtótájékoztatóján is mondta Dr.Müller Cecília.Azonban én egy darab NORMÁLIS,kész érvekkel,akár grafikonokkal alátámasztott becslést sem talaltam neten.

Ha tudtok ilyen oldalt esetleg elkérhetem a link-jét?Illetve a ti véleményeiteket is kíváncsian várom.



Most a húsvéti ünnepek alatt latom rengetegen utaztak el.Ez esetleg berobbanhatja a jarványt,vagy az intézkedések elegendőek,hogy tobábbiakban is lapos lesz a járványgörbe?



2020. ápr. 13. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Május végére akár le is csenghet.


[link]

2020. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

A másik pedig, hogy múlthéten láttam egy számítást - már nem tudom hol - a halottakkal kapcsolatban, ebből Mo-ra olyan 470 halottat számolnak, eddig 109-en haltak meg és ha ilyen átlag napi 10-esével pusztulnak az is azt jelenti, hogy még kb. másfél hónap

A legpesszimistább számítás ilyen 1600 valamennyi halott volt, dehát akkor nyilván eldurvulna és nem napi 10-esével hullanának...

2020. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
A számok nem relevánsak. Azokat kell nézni, akik intenzíven vannak vagy kórházban csak koronavírus betegséggel. Olaszországba se annyian haltak meg amennyit közölnek naponta, sokkal kevesebb a koronavírusban elhunytak száma. Ezt ők mondták. Például 500-an meghaltak egy nap ebből 300 ember meghalt volna alapból aznap és nem a koronavírus vitte el, hanem a daganat.
2020. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el nekem, ha mindenkit itthon letesztelnének akkor lenne 5 millió beteg már simán. Az is lehet, hogy már tavaly elkaptuk ugyanezt csak nem hypeolva vagy lehet már évek óta jelen van ugyanez a fajta, csak most fedezték fel, mi meg csak influenzának vettük, mert ugyebár az influenzát nem szokták tesztelni.
2020. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha már évek óta jelen van miért csak most lett belőle világjárvány?
2020. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Vajon miért üríti ki K@sl€r a kórházakat? Az ágyak 60%-át fel kell szabadítani. Akkor hány koronással számolhatnak?

Amúgy a többi súlyos beteg meg halálra van ítélve.

2020. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Napsugar11 ***** válasza:
83%
2020. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintetek mikor fog tetőzni Magyarországon a járvány?"

Szerintem ennek nem sok köze lesz az orvosi számokhoz. Valaki végre rájön, ami már régen egyértelmű volt: nem annyira para ez, és újraindítanak mindent.

Kikerül a hírekből, és egyre kevesebbet fognak foglalkozni vele. Egyre kevesebb facse-poszt, egyre kevesebb like.... next


És a szomorú covid19 odaül az influenza mellé a kispadra........ pedig volt ő korábban világot megbénító 5 perces világsztár is.

(reméljük ettől majd nem lesz depressziós és alkesz ;D)


#5. "Ha már évek óta jelen van miért csak most lett belőle világjárvány?"

Most tesztelték ezt.

Éppen az a lényege, hogy ha nem teszteled, elég nehezen tudod megkülönböztetni a normál influenzácól.

Most megy a para, így minden marha rohan rémülten, hogy "ő koronás".

Amúgy nincs még normális teszt.


Na meg értelme sem ennek a parának.

2020. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Laki Dávid válasza:
100%
Kb.:Május közepe fele
2020. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szeiff ***** válasza:
23%

#6 válaszolónak. Jó a kérdésed!

Magyarország nagyon, szinte túl nagyon behúzta a vészféket. Így a májusi tetőzés azt hiszem csak ábránd. De időt nyertünk. És ha ez a "jól teljesítő ország" a megnyert időt miért nem új ideiglenes férőhelyek létrehozására használta a meglévő ágyak 60%-ának lefoglalása helyett? Már több helyen felvetetem, de eddig választ nem kaptam.

2020. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!