Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hónapokkal ezelőtt magáneg...

Egy hónapokkal ezelőtt magánegészségügyben, magánklinikán lefoglalt szépészeti beavatkozás elvégeztetésének visszamondására elég nyomós érv az ezekben a hetekben elhatalmasodott koronavírus?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Ahová én járok, ott már be is zárt a klinika emiatt (2 kezelésem is ugrott így), úgyhogy minden további nélkül lemondhatod.

Amúgy szerintem nem is tartozol nekik magyarázattal, csak szólj, hogy sajnos tudsz menni.

2020. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennél jóval fontosabb műtéteket, kezeléseket is lemondanak a vírus miatt, simán hivatkozhatsz rá.
2020. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy is van bennem egy kis para (az arcomon van, feltűnő helyen az anyajegy, amit le akarok szedetni, nem mindegy, hogy hány műtéttel és milyen minőségben szedik le, mert ugye ordít rólam, ha csúnya lesz a helye, emiatt akármennyibe kerül is, a pénz - egy józan határig - nem számít, mibe kerül), de most a koronavírus miatt pedig fokozottan parázom az egésztől.


Szerintetek - tudom, itt még az orvos is laikusnak minősül, hiszen senkinek nem "látom" sem a sztetoszkópját, sem a fehér köpenyét, sem az orvosi/ápolói diplomáját - mire cseng le a járvány olyan megnyugtatóan, hogy az ilyen - nem életbevágó, nem létszükségletet jelentő - kisebb beavatkozásokat meg lehessen ejteni... ?



Azt tudom, hogy nyáron ilyesmit amúgy sem szoktak...

2020. ápr. 15. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem ősszel lesz reális esélyed leszedetni.
2020. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!