Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22 éves lány vagyok és nagyon...

22 éves lány vagyok és nagyon rosszul alszom, igazából "csúnyán" mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Eddig nem foglalkoztam vele de egyrejobban idegesít, a párom is felemlìtette, hogy nyitott szájjal alszom, sokat nyújtozkodom,forgólódok,csikorgatom a fogaim,nyámnyogok sőt még beszélek is minden éjszaka! Tudnátok tanácsokat adni mivel tudnék ezen javítani?nagyon zavar ..napközbe sokat mozgok, rendesen étkezem, csinálom a teendőmet a ház körül nem egy elhízott csaj vagyok hanem jo kondiban lévő ha ez is számitana...

2020. ápr. 14. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A hosszú, boldog párkapcsolat titka a külön hálószoba. Máris megvan oldva a téma. A szex mehet máskor is, de az alvás és alvás alatt a szobád és az ágyad legyen csakis a tied.


Az alvásod alatti jelenségek azt jelzik, hogy jó sok elfojtott problémád van, és nem is a közelmúltból való. Pszichológus?

2020. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Frusztrált vagy.

Meditalj.

2020. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk megoldani ,hogy külön aludjunk! Igen frusztrált, ideges vagyok, minden nap!!! van egy 4 éves kisfiam, a szüleim a testvéreim 400kmre laknak tolem, az anyam beteg, a parom nem torodik velunk es meg sorolhatnam.....
2020. ápr. 14. 21:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Acnes lett az arcom egyik hetrol a masikra..szeretnek az eletemen valtozatni de jelenleg nemt tudok
2020. ápr. 14. 21:37
 5/6 A kérdező kommentje:
De ezzel a csunya alvassal mitkezdjek?
2020. ápr. 14. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit, a pasid fogadja el. Alvás közben(időnként) csúnyák vagyunk, ez van. Lehetsz akár egy földre szállt angyal is alvás közben, garantált, hogy nem ezt látja majd, hanem egy kósza pukira ébred majd fel. Ha egy este nem jön álom a szemedre figyeld meg a párod, ő is átváltozik a szörcsögő, fingó valamivé ami csak nyomokban tartalmazza őt.
2020. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!