Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni, mit tegyek?...

Nem tudok aludni, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Olvastam oldalakon, hogy milyen okai lehetnek, de sok helyen azt írta, hogy ilyenkor azon kattog az agy, hogy miért nem tudunk már elaludni. Na, nekem egyáltalán nem ilyenek vannak a fejemben. Hanem, hogy mi történt ma, meg minden féle teljesen random, egymástól független dolog.

Próbáltam, hogy ugyanúgy hajnali 2-kor alszok kb el, és ugyanakkor kelek, mint máskor, hogy hátha akkor hamarabb elálmosodok majd este.

Ez sem segített. Hiába alszok kevesebbet, egyszerűen még nem kapcsol ki az agyam, és nem vagyok még fáradt, ezért bármennyire is próbálok, nem tudok hajnali 2-3-nál hamarabb elaludni.

Ugyanez van suliidőben is. Egész nap fáradt vagyok, de este meg egyáltalán nem. Akkor ébredek fel.

Viszont ez nagyon nem jó így, és már nem tudom mit kéne csináljak.

Már egy fél éve ez van, de korábban is voktak ilyen időszakok, csak eddig sikerült ezt a belső órámat helyreállítani.

Nem akarok bogyókat szedni már 16 évesen. :(

Ha tudtok valami értelmes ötletet, azt megköszönném.



2020. ápr. 15. 01:26
 1/2 A kérdező kommentje:
*korábban is voltak
2020. ápr. 15. 01:29
 2/2 anonim válasza:
100%
Gondolom most otthon vagy és nem nagyon mozogsz, a szervezeted nincs elfáradva ergo nem érzi úgy, hogy pihennie kéne. Sportolj egy kicsit, olvass, fáraszd le magad kicsit testileg és lelkileg is.
2020. ápr. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!