Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ha beszivta...

Lehet valami bajom ha beszivtam egy kis festéket?

Figyelt kérdés
Festék szóró sprayvel festettem, (kb 3 flakon kifogyott) kék volt az orrom környéke meg ami benne volt is (orrot fújtam). Volt rajtam olyan orvosi maszk, de nem sokat ért ezek szerint, szerintetek lesz valami bajom?

2020. ápr. 15. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem ólom alapú festék, akkor nem lesz különösebb bajod. maximum az orrnyálkahártyád kicsit sérült, begyulladhat, de nem veszélyes.
2020. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem ólom akril festék
2020. ápr. 15. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A britt tudósok kimutatták hogy a beszíbot festék a tüdőbe kerül és szétmarja azt. Ezután elkezd az agyra hatni és károsítja azt.
2020. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz
2020. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi, csak azért aggódtam egy kicsit merr astmám van, de nem kezdtem el köhögni meg semmi szóval megnyugodtam, köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!