Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan sápadt vagyok. Már...

Állandóan sápadt vagyok. Már unom, hogy folyamatosan ezzel piszkál mindenki és sorra kérdezik jól vagyok e? Mi segíthetne már mindent próbáltam?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta ez van, így születtem. Nem is mondanám hogy fehér bőrű vagyok. De a nyár a legdurvább, nyaktól lefelé barnulok egész jól, a fejem meg hulla. Semmi szín, az arcom beteges, mosott fejem van. Terhesség alatt sem volt jobb. Néztek vérképet de semmi jelentős eltérés nem volt. Szedek régóta vasat. Semmi. Vitaminokat. Semmi. Sajnos a vérnyomásom alacsony és sokat szédülök. Talán ettől lehet? De ezen nem tudok változtatni, pedig sokat kávézom is. A szüleim nem ilyenek tehát azt sem mondanám hogy örökletes. Tudtok tanácsolni valamit? Nagyon ijesztő vagyok... :(

2020. ápr. 15. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A vérnyomás lehet az okat. Nekem is az volt. Ha elkezdessz sportolni ez javulhat mint ahogy nekem is javult (konditermi edzéstől)

Ezen kívül igyál több folyadékot. Az is segíteni fog!

A legjobbakat!

2020. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pajzsmirigy rendben?
2020. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!